Як включити флеш.

Флеш-плеєр , інтегрований в ваш оглядач веб-сторінок, дозволяє переглядати вміст певного типу, відкривати різні додатки, запускати онлайн програвачі музики або відео і так далі. Перш, ніж включити опції відображення флеш-елементів, потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб включити функцію відображення флеш-елементів в браузері Mozilla Firefox, встановіть спеціальний програвач розробника Adobe. Зробити це ви можете декількома способами, наприклад, відкривши сторінку з неотображаемимі флеш-елементами та клацнувши на них для автоматичного завантаження потрібного плагіна. Крім Adobe різні утиліти для відтворення подібного вмісту розробляються та іншими компаніями, зрозуміло. Ви можете скористатися і їх програмними продуктами.
2
Скористайтеся альтернативним способом установки флеш-плеєра в Moziila Firefox, для цього відкрийте офіційний сайт підтримки програмного продукту Flash Player http://get.adobe.com/ru/flashplayer/. Скачайте плеєр за посиланням на даній сторінці, відключіть на час захист від вірусів і встановіть доповнення в ваш браузер, який також попередньо потрібно закрити. Якщо ви скачали плеєр по посиланню з іншого сайту, перед установкою обов'язково перевірте його на наявність вірусів.
3
Щоб встановити флеш-плеєр в браузер Opera, на офіційному російськомовному сайті підтримки Adobe знайдіть відповідне доповнення саме для вашого браузера. Завантажте його на ваш комп'ютер, перезапустіть браузер після установки. Перевірте, чи включена робота плагінів в оглядачі, натиснувши F12, якщо потрібно, відзначте прапорцями необхідні пункти.
4
Інтегрування флеш в Internet Explorer відбувається за тим же сценарієм, що і в інших браузерах, однак тут зверніть увагу на версію оглядача, для деяких з них потрібен спеціальний установник доповнень.
5
Після установки Adobe Flash Player перезапустите ваш браузер, перевірте роботу доповнення, відкривши, наприклад, відеозапис на якому-небудь ресурсі. Зверніть увагу, що деякі з них не підтримують відтворення застарілими версіями плеєра.
Зверніть увагу
Ніколи не завантажуйте флеш-плеєри з невідомих або сумнівних ресурсів, це може нанести шкоду користувальницькою файлам, використовуваним в роботі з браузером.
Корисна порада
Встановіть разом з плеєром Adobe спеціальну утиліту перевірки безпеки.