Як знайти дріт.

Найчастіше знайти потрібний провід для підключення того чи іншого пристрою проблематично, враховуючи їх загальну кількість в конфігурації обладнання сучасного комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно знайти провід сполуки монітора з відеокартою, зверніть увагу на товстий кабель діаметром близько 1 сантиметра з двома аналогічними широкими штекерами на обох кінцях синього або білого кольору. Білі штекери служать для підключення монітора до цифрового виходу з відеокарти, а синій - для аналогового.
2
Щоб визначити, який саме вам потрібен, зверніть увагу на наявність роз'ємів в пристроях. Якщо ваш монітор або відеокарта підтримують по одному, але різному інтерфейсу підключення, що трапляється вкрай рідко, скористайтеся спеціальним перехідником DVI-VGA, який зазвичай йде в комплектації комп'ютера або монітора.
3
Якщо ви хочете знайти провід а сполуки звукової карти комп'ютера з акустичною системою, знайдіть серед них ті, які містять на обох кінцях кабелю штекер, який ще називають jack. Один з них повинен з'єднувати головну колонку акустичної системи, а другий повинен підключатися до звукової карти на задній або бічній кришці системного блоку за допомогою спеціального роз'єму, відзначеного піктограмою з зображенням навушників.
4
Щоб знайти кабель підключення принтера, ознайомтеся з інтерфейсом його підключення. Найчастіше нові моделі підключаються за допомогою провід а USB, що має на одному кінці стандартний штекер для підключення до відповідного роз'єму на комп'ютері і квадратний штекер на іншому, він зазвичай підключається до задньої або бічної стінки друкувального пристрою.
5
Старі моделі підключайте за допомогою послідовного комунікативного порту, що має многопіновие роз'єми. Зазвичай вони підключаються за допомогою величезного штекера, і для цих цілей вам знадобиться викрутка, інакше він просто буде випадати з роз'єму на материнській платі. Це відноситься до принтерів. Виробленим до 2000 року і небагатьом іншим морально застарілим моделям.
Корисна порада
Використовуйте бездротові пристрої.
Пайка служить надійним засобом з'єднання металів. Перш ніж з'єднувати таким способом дроти , їх необхідно правильно підготувати і залудити. Це потрібно для забезпечення якості з'єднання. Недбале лудіння дроти не дозволить забезпечити надійний електричний контакт, а з часом неминуче призведе до псування з'єднання.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - пінцет;
  • - плоскогубці;
  • - паяльник (паяльна станція);
  • - припой ( олово);
  • - флюс (каніфоль або паяльна паста).
Інструкція
1
Зніміть з кінців з'єднувальних проводів ізолюючий шар. Використовуйте для цього ніж, підрізавши їм ізоляцію по колу і акуратно витягнувши її. Довжина очищеного ділянки дроти визначається способом з'єднання проводів і може скласти 10-30 мм.
2
Кінчиком ножа зачистите провід до блиску. Це необхідно, щоб видалити з металевою жили залишки ізолюючого шару і окислів. Якщо провід складається з безлічі тонких мідних жил, перед такою зачисткою розпушити кінчик дроти , надавши йому вид віяла. Після зачистки скрутіть багатожильний провід, щоб він не разлохматітся.
3
Розігрійте паяльник, включивши його в електричну мережу. Переконайтеся, що жало паяльника чисте. При необхідності очистіть його від окислів напилком або надфілем і потріть кілька разів нагріте кінчик жала про дерев'яну дощечку. Прикладіть паяльник до оголеної частини дроти , щоб він також розігрівся.
4
Доторкніться жалом паяльника до каніфолі, потім до шматочка припою, щоб він рівномірно розподілився по робочій поверхні. Піднесіть жало до проводу, який ви хочете залудити. Якщо провід в достатній мірі розігрітий, припой рівномірно розподілиться по поверхні дротяного джгута.
5
Для підвищення ефективності операції злегка потріть жалом вздовж дроти з різних сторін. Щоб уберегтися від опіків, утримуйте провід пінцетом або плоскогубцями.
6
Якщо каніфоль швидко розтікається або випаровується, знову умочіть в неї жало паяльника, а потім наберіть чергову порцію припою. Розплавлена каніфоль повинна обволікати всю контактну поверхню дроти . Якщо провід ретельно зачищений, процес лудіння відбувається досить швидко.
7
Переконайтеся, що кінчик дроти покритий рівномірним шаром припою. Якщо джгут має погано оброблені місця, повторіть процедуру лудіння ще раз.