Як налаштувати профіль.

Налаштування тих чи інших параметрів операційної системи найчастіше викликає запитання з боку користувачів персональних комп'ютерів, що тільки почали роботу з Windows.
Інструкція
1
Налаштуйте параметри профілю користувача операційної системи, зайшовши в меню панелі управління "Облікові записи". У вас на екрані має з'явитися велике вікно, виберіть у ньому той пункт налаштувань, який хочете змінити. Будьте уважні, деякі з них містять не тільки настройки, зрозумілі з назви, а й деякі інші, відповідальні за схожі функції.
2
Якщо ви хочете змінити або встановити пароль на вхід користувача в операційну систему, виберіть внизу потрібний вам профіль і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У меню, виберіть пункт «Створення пароля», далі, діючи згідно з вказівками, введіть і підтвердіть пароль для входу в Windows даного профілю.
3
Якщо вам потрібно змінити тип облікового запису, клацніть в поточному меню відповідний пункт настройки. Тут будьте уважні, операційна система повинна містити, як мінімум, один профіль , що володіє правами адміністратора.
4
Для настройки параметрів запуску операційної системи виберіть останній пункт зміни параметрів входу для користувачів. Тут ви можете налаштувати включення режиму швидкої зміни профілів користувачів і налаштувати параметри безпеки, обравши той чи інший екран вітання. Для активації тієї чи іншої конфігурації відзначте прапорцями потрібні пункти, зазвичай їх там всього два. Попередньо ознайомтеся з детальними умовами.
5
Для зміни зображення профілю користувача клацніть по ній лівою кнопкою миші, перебуваючи в головному меню облікових записів. Виберіть режим зміни картинки, при цьому або вибравши одну із запропонованих стандартних, або скориставшись пошуком по файлам на комп'ютері. Ви можете використовувати будь-яке статичне зображення у форматі jpg. Також в цьому меню доступна і зміна імені користувача профілю.
Зверніть увагу
Будьте уважні при установці пароля, пам'ятайте, що він не підлягає відновленню.