Як дізнатися контролер. Як дізнатися хто контролер домену.

Ваш комп'ютер, як і будь-який інший містить велику кількість обладнання. Дізнатися назву кожного з них, не вдаючись до програмних методам, практично неможливо.
Вам знадобиться
  • - програма для визначення конфігурації комп'ютера.
Інструкція
1
Для того щоб визначити модель контролера системної плати, відкрийте властивості комп'ютера. У вікні виберіть вкладку «Обладнання» і запустіть диспетчер пристроїв Windows. У який з'явився перелік обладнання знайдіть потрібний вам контролер і перепишіть його назва. Аналогічна послідовність стосується й інших пристроїв, наприклад, відеокарт і звукових адаптерів, модемів і мережевих карт і так далі.
2
Скористайтеся спеціальною програмою для перегляду конфігурації обладнання. Для цього скачайте утиліту Astra або будь-яку іншу, яка найбільш зручна для вас у використанні, встановіть її, запустіть і перегляньте всі наявні пристрої комп'ютера.
3
Спробуйте також визначити тип контролерів комп'ютера, не вдаючись до установки сторонніх програм і скориставшись стандартними утилітами операційної системи Windows. Для цього розкрийте список меню «Пуск» і відкрийте пункт «Виконати». Введіть в порожнє поле msinfo32. У вікні в лівій частині виберіть, до якого типу належить контролер - аудіо, відео, звукові адаптери, пристрої пам'яті і так далі.
4
По черзі відкриваючи потрібні директорії в дереві папок ліворуч, знайдіть потрібний вам контролер і виділіть його за допомогою кнопки миші. Перегляньте наявну про нього інформацію в правій частині вікна. Якщо потрібно, перепишіть її або, краще всього, збережіть у текстовому файлі для подальшого швидкого доступу при пошуку.
5
Щоб переглянути параметри процесора і оперативної пам'яті, зайдіть в меню «Мій комп'ютер», клацніть по порожньому простору правою кнопкою миші і перегляньте конфігурацію. Зазвичай там відбивається тип і модель процесора, його виробник і частота. Також виводиться інформація про оперативну пам'ять.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі драйверів пристроїв, завжди шукайте інформацію про систему перед їх установкою.
Флешка - дуже зручний, але аж ніяк не найнадійніший носій інформації. Трапляється, що вона може вийти з ладу і щоб витягти вкрай важливу інформацію, треба знати тип контролера флешки.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму ChipGenius, щоб дізнатися контролер флешки. Це універсальний інструмент, який допоможе вам не тільки з'ясувати тип контролера флешки, але й підкаже, якою програмою скористатися для її перепрошивки. Після того як програма встановиться, запустіть її.
2
Зверніть увагу на таку особливість програми. Вона при запуску автоматично сканує всі пристрої, які підключені до вашого персонального комп'ютера через USB-порти. Тому щоб процес сканування потрібної флешки зайняв менше часу, відключіть все не потрібні в даний момент пристрої з USB-портів.
3
Знайдіть вашу флешку в списку пристроїв, відсканованих програмою. Виділіть цей рядок. У нижній частині робочої області програми з'явиться вікно, що містить всю інформацію про даний носії. Зверніть увагу на поля VID і PID - вони вам знадобляться, щоб визначити контролер флешки за допомогою вбудованої в ChipGenius бази.
4
Якщо ви не знайшли в цій базі цікаву для вас інформацію, спробуйте знайти оновлення до програми. Можливо, ви скачали застарілу версію. Якщо це не допомогло, скористайтеся іншими програмними додатками.
5
Скачайте з інтернету додатки USBView або UTLite. Вони містять найповнішу базу типів котроллера. Запустіть їх, відскануйте підключену флешку, встановіть тип контролера . Потім скачайте з інтернету спеціальну утиліту, за допомогою якої ви зможете перепрошити ваш флеш-накопичувач, щоб відновити доступ до втраченої інформації. Це буде нескладно зробити, якщо слідувати чітким рекомендаціям програми. Якщо у вас з якихось причин не вийшло перепрошити флешку, краще зверніться до фахівців, щоб не погіршити становище і не втратити зберігається на ній інформацію.