Як відключити ядро. Як відключати ядра процесора.

Відключення ядра процесора зазвичай потрібно для запуску будь-яких морально застарілих програм. Тут не обов'язково мучити конфігурації комп'ютера в Біосе, часом просто достатньо запустити програму в режимі сумісності.
Вам знадобиться
  • - програма-емулятор.
Інструкція
1
відключила другий ядро процесора за допомогою пункту настройки HyperThreading. Для цього перезапустіть роботу комп'ютера, при його завантаженні натисніть Delete і, якщо потрібно, введіть пароль на БІОС.
2
Використовуючи клавіші зі стрілками для переходу по меню програми БІОС, знайдіть пункт налаштувань HyperThreading, ця функція в деяких моделях материнських плат відповідальна за активацію другого ядра процесора. Зніміть галочку з її використання.
3
Застосуйте зміни на виході з програми БІОС. Аналогічним чином поверніть функціонування другого ядра, коли це знадобиться, тільки вже активувавши HyperThreading. Пам'ятайте, що цей метод дійсний далеко не для всіх моделей материнських плат і процесорів.
4
Якщо вам потрібно змінити кількість ядер процесора для запуску тієї або іншої програми (найчастіше це відноситься до ігор і додатків до 2000 року), скористайтеся параметром сумісності додатків з операційною системою. Для цього клацніть правою кнопкою миші по ярлику потрібної вам програми, натисніть кнопку «Знайти об'єкт», натисніть в папці, повторно правою кнопкою миші по файлу запуску і відкрийте контекстне меню.
5
Виберіть на одній з вкладок властивостей функцію запуску в режимі сумісності з більш ранніми версіями операційної системи Windows. Намагайтеся вказати серед них ту, яка за датою випуску найбільше відповідає вашій програмі. Застосуйте зміни.
6
Якщо вам не допомогло використання режиму сумісності, спробуйте установку на ваш комп'ютер спеціальної програми-емулятора більш ранніх версій операційної системи, такі можна знайти у вільному доступі в інтернеті. Відкривайте програму тільки після запуску емулятора, оскільки інакше не буде ніякого результату від його використання.
Зверніть увагу
Будьте уважні при роботі в БІОС, оскільки він відповідає за роботу всього обладнання.