Як використовувати ноутбук у якості монітора. програмка зробити з ноутбука монітор.

Використання монітора ноутбука для підключення до комп'ютера досить-таки непросте завдання, за яку найкраще не братися, розраховуючи на відмінну якість зображення.
Вам знадобиться
  • - програма Radmin;
  • - ТВ-тюнер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш ноутбук підтримує функцію відеовходу. Для цього подивіться в інтернеті специфікацію вашої моделі щодо підключення відеопристроїв. Не плутайте цю функцію з наявністю VGA або DVI-роз'ємів для підключення, вони в більшості випадків служать для передачі графічної інформації в пристрої виводу.
2
Якщо у вас немає видеовхода на ноутбуці, купите і встановите ТВ-тюнер з потрібним вам роз'ємом для подальшого його використання в якості монітора . Їх можна придбати в будь-яких комп'ютерних магазинах. Налаштуйте на комп'ютері аналоговий відеовихід. Налаштування цього параметра дуже проста, для цього в налаштуваннях відеоадаптера і монітора виставите потрібну конфігурацію використання пристроїв.
3
Зазвичай дані параметри можна подивитися у властивостях робочого столу, на панелі керування або в налаштуваннях відеокарти, відкривши програму, встановлену з драйверами. Тут все також може залежати від адаптера, тому налаштування досить індивідуальні для кожного комп'ютера. Якщо у вас не виходить виставити потрібну конфігурацію, знайдіть схему підключення саме вашої моделі відеокарти до телевізора, це буде аналогічно використанню монітора ноутбука.
4
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму Radmin. Встановіть її також і на ноутбук, виставивши потрібні налаштування конфігурації обладнання. Використовуйте її для перегляду файлів не тільки на одному, а й на іншому комп'ютері. Також в інтернеті багато різних програм, які пропонують вам використовувати їх для поліпшення відображення такого виду підключення, але більшість з них не спрацьовують, оскільки всі налаштування, які можна змінити, змінюються самі без залучення додаткового обладнання. Інша справа - їх установка для розширення функціоналу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=53ANWbhjoD0
Корисна порада
Не використовуйте монітор ноутбука в режимі невідповідного йому дозволу, це псує відеоадаптер.