Як відключити процесор.

Відключення процесора від материнської плати досить-таки непростий процес, незважаючи на те, що багато хто знайомий з конфігурацією комп'ютера зсередини. Тут потрібно враховувати деякі особливості даної одиниці обладнання.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Переконайтеся, що процесор у вашому комп'ютері не є інтегрованим в материнську плату, в цьому випадку його зняти буде неможливо в домашніх умовах. Дізнатися це ви можете, переглянувши специфікацію вашої моделі комп'ютера в інтернеті або прочитавши документацію.
2
Вимкніть комп'ютер від джерела живлення. Відкрутіть болти, що утримують ліву кришку системного блоку, і зніміть її. Уважно ознайомтеся з вмістом корпусу, знайдіть на материнській платі (найбільша з усіх наявних схем на правій кришці) невеликий квадрат, на якому буде написано Intel, AMD або інша інформація, відповідно конфігурації вашого обладнання. Це і є процесор. Зазвичай він знаходиться під кулером і знімається разом з ним.
3
отщелкніте затискачі, утримують кулер і радіатор на материнській платі. Акуратно зніміть його. Вийміть процесор, якнайменше торкаючись до його ніжок, оскільки при цьому ви можете безповоротно зламати його. Будьте гранично обережні, не допускайте його падіння або зіткнення з рідинами, попадання на нього бруду і так далі.
4
Якщо потрібно, зробіть заміну процесора , виконуючи послідовність у зворотному порядку. Для початку позбудьтеся від пилу і бруду в радіаторі і кулере, потім встановіть новий процесор на місце старого. Закріпіть його положення, встановіть систему охолодження і закріпіть за допомогою спеціальних затискачів.
5
Якщо ви вибираєте процесор на заміну старому, обов'язково переконайтеся в тому, що він сумісний з вашою моделлю материнської плати. Для цього подивіться в інтернеті огляд системної плати і процесора , з'ясувавши попередньо чіпсет і іншу потрібну інформацію. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся із знаючими людьми, якщо такі є у вашому оточенні або вдамося до допомоги продавців-консультантів.
Корисна порада
Проводьте збірку комп'ютера на застеленій поверхні, щоб уникнути втрати дрібних деталей.