Як налаштувати різкість.

Різкість зображення, як і будь-які інші настройки можна змінити за допомогою спеціально встановлених графічних редакторів, а також за допомогою онлайн-інструментів для роботи над малюнками.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop або будь-який інший графічний редактор;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму для редагування файлів зображень. Встановіть та запустіть її. Відкрийте за допомогою меню «Файл» потрібне вам для настройки різкості зображення, розгорніть його в додатку і за допомогою меню редагування виберіть пункт « Різкість ».
2
У вас на екрані з'явиться невелике вікно налаштування даного параметра, пересуваючи покажчик в сторони, виберіть потрібне його положення. Залежно від версії функція попереднього перегляду результату може бути відсутнім, її потрібно активувати, поставивши відповідну галочку.
3
Скористайтеся сервісом http://mypictureresize.com/для настройки різкості зображення. Це дуже зручно в тому випадку, коли вам потрібно змінити невелику кількість файлів і при цьому ви не хочете навантажувати комп'ютер установкою додаткового програмного забезпечення.
4
Природно, це далеко не єдиний сервіс редагування зображення в режимі онлайн, скористайтеся рядком пошуку для вибору найбільш зручного для вас редактора. Природно, від вас в даному випадку потрібна наявність встановленого флеш-плеєра останньої версії в браузері і високій швидкості інтернет-з'єднання. Також враховуйте конфігурацію комп'ютера.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлено пакет програм Microsoft Office, скористайтеся утилітою Picture Manager для зміни налаштування різкості зображення. Для цього також відкрийте його за допомогою кнопки «Файл» або скориставшись контекстним меню.
6
Запустіть в програмі режим редагування і в правій панелі меню скористайтеся інструментами для зміни цікавлять вас параметрів. Виконайте збереження за допомогою меню «Файл». Зверніть увагу, що в багатьох редакторах при цьому з'являється функція налаштування якості зображення.
Корисна порада
Користуйтеся програмами з розширеним функціоналом для зміни параметрів зображення.
Різкість , як і яскравість, контрастність або передача кольору, є найбільш важливим параметром роботи монітора, який до того ж безпосередньо впливає на його вартість. Саме різкість монітора в більшій мірі визначає чіткість зображення. Відповідно, налаштована вона повинна бути так, щоб зображення було однаково чітким як по краях, так і в центрі екрана.
Інструкція
1
Спробуйте налаштувати різкість за допомогою внутрішнього меню монітора. Для цього увійдіть у меню і виберіть розділ Sharpness, у випадку, якщо меню не русифіковане, або « Різкість ». І в ньому ви можете налаштувати різкість свого монітора «під себе».
2
Якщо ж маніпуляції з внутрішнім меню не привели до бажаного результату, можна також спробувати налаштувати його через меню «Панелі Управління». Увійдіть в меню «Пуск», під сплив вікні виберіть розділ «Налаштування», далі «Панель управління» і виберіть зі списку розділ «Екран». Більш простий варіант полягає в наступному: клікніть правою кнопкою миші по робочому столу, у вікні виберіть меню «Властивості».
3
І в тому і в іншому випадку відкриється вікно з 5 вкладками. Пред тим, як налаштовувати різкість монітора, уважно вивчіть супровідні документи до нього. Налаштування різкості монітора багато в чому залежить від його моделі. У LCD-моніторів в документах повинно бути вказано його оптимальне дозвіл. Запам'ятайте ці цифри.
4
Потім у відкритому раніше вікні, виберіть у ньому вкладку «Параметри». Зліва буде розділ «Дозвіл екрану», якщо встановлене там дозвіл вище або нижче того, яке ви запам'ятали, необхідно поміняти його на оптимальне, тобто запомненное вами. У разі якщо серед запропонованих варіантів немає тих цифр, виставите максимально близьке до них.
5
Крім того, у вкладці «Оформлення» при натисканні на кнопку «Ефекти» можна збільшити або зменшити значки робочого столу, що також відбитися на вашому сприйнятті картинки.
6
Якщо у вас старий ЕЛТ-монітор і ви впевнені, що погіршення різкості не залежить від терміну його експлуатації, спробуйте проробити з ним ті ж маніпуляції. Якщо ж причина криється саме в терміні служби, фахівці рекомендують замінити його на новий, тому спроба налаштувати різкість навряд чи приведе до підвищення рівня різкості.