Як видалити драйвери з системи.

Драйвер (від англ. "Driver") являє собою набір файлів, скомпільованих в комп'ютерну програму, яка інтегрується в операційну систему і являє собою міст між комп'ютером і підключаються до нього пристроями.
Інструкція
1
Драйвери представляють операційній системі доступ до апаратного забезпечення зовнішніх та внутрішніх пристроїв, починаючи від процесора і закінчуючи мобільним телефоном. Драйвери надаються виробником пристрою і сумісні тільки з певними моделями устройств.Удаліть драйвери для чистого оновлення драйверів пристрою можна так само просто, як і встановити їх. Для початку потрібно зайти в «Мій комп'ютер» і вибрати у верхній панелі меню «Відкрити панель управління» або знайти «Панель управління» в «Пуск».
2
У панелі, управління переключіться в режим перегляду «дрібні значки» або «великі значки» і знайдіть в цьому вікні «Диспетчер пристроїв». Клікніть по ярлику диспетчера пристроїв два рази, і ви побачите на екрані термінал диспетчера пристроїв Windows. Він являє собою категорії, кожна з яких містить пристрою. Знайдіть за категорії та назвою пристрій, драйвер якого потрібно видалити з системи, після чого клікніть по ньому два рази лівою кнопкою миші.
3
У вікні властивостей пристрою виберіть вкладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Видалити», після чого дочекайтеся завершення операції і перезавантажте комп'ютер. Драйвер пристрою буде видалений з Windows. Тепер можна приступати до установки свіжих драйверів.