Як почистити матрицю.

Чистка матриці монітора не така проста задача, як здається на перший погляд. Для того щоб монітор служив вам якомога довше, варто врахувати деякі його особливості для вибору засобів по догляду за його матрицею.
Вам знадобиться
  • - спеціальні серветки або спреї для моніторів.
Інструкція
1
Придбайте спеціальні серветки для чистки екрана монітора. При виборі врахуйте матрицю у вашій моделі, оскільки від неї залежить матеріал виготовлення. Дізнатися точно, який тип матриці встановлений саме в вашому моніторі, ви можете, скориставшись пошуком в інтернеті специфікації вашого пристрою. Рідина, якою просякнуті спеціальні серветки, може по-різному впливати на матеріал поверхні матриці.
2
Якщо у вас глянцевий монітор, врахуйте його особливості при виборі засобів для чищення серветок. Не вибирайте серед них ті, які просочені великою кількістю рідини, оскільки на такому типі матриці найсильніше видно некрасиві сліди розлучень. Віддайте перевагу серветкам з безворсовой тканини, які не будуть залишати на глянсовому моніторі сліди їх використання.
3
Вимкніть монітор з електромережі. Акуратно за допомогою обраних серветок видаліть з нього верхній шар пилу. За допомогою іншої серветки очистіть його від розлучень і плям, якщо такі є. При цьому ні в якому разі не натискайте на матрицю монітора, оскільки багато з них досить легко ламаються через тонкого матеріалу поверхні.
4
Якщо у вас звичайний монітор з електронно-променевими трубками, очистіть його екран за допомогою будь-яких безворсових серветок, просочених будь-яким засобом для чищення поверхонь. Його захисне скло досить міцне, і при чищенні його зовсім не обов'язково враховувати будь-які особливості.
5
Переверніть монітор матрицею вниз, якщо ви збираєтеся протерти його вологою тканиною. Це не дозволить рідини проникнути всередину пристрою і залишити непривабливі розлучення. Не використовуйте засоби для миття скла або порошки для очистки матриці, це завдає непоправної шкоди її поверхні. У разі відсутності у вас спеціальних засобів скористайтеся звичайною м'якою злегка вологою тканиною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wHJwCYoYk04
Зверніть увагу
Використовуйте відразу весь комплекс засобів для чищення моніторів.