Як включити центр безпеки.

Центр забезпечення безпеки призначений для контролю стану системи. З його допомогою ядро системи не порушується, за рахунок постійного спостереження за діями користувачів операційних систем сімейства Windows.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
До складу аплету « Центр а забезпечення безпеки» входить декілька параметрів, таких, як антивірусний комплекс, брандмауер і служба автоматичного оновлення. Як правило, при виникненні неполадок або збоїв у роботі одного з перерахованих компонентів відбувається автоматичне повідомлення. Для вирішення проблеми досить клацнути лівою кнопкою миші на підказці і вибрати варіант рішення.
2
« Центр забезпечення безпеки» стає активним відразу ж після установки операційної системи на комп'ютер. Відключити цю функцію можна тільки вручну, тому за замовчуванням ця опція залишається завжди активною. Якщо використовувати оригінальні диски, надані компанією Micrisoft або її дистриб'юторами, з подібною проблемою ви не зіткнетеся.
3
Для операційної системи Windows XP порядок дій буде наступним. Натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Панель управління». У вікні, перейдіть до елементу «Адміністрування» і виберіть пункт «Служби».
4
Серед наявних служб знайдіть пункт « Центр забезпечення безпеки». Відкрийте вікно налаштувань, двічі клацнувши по значку лівою кнопкою миші, виберіть опцію «Авто» в блоці «Тип запуску».
5
У цьому ж вікні натисніть кнопку «Застосувати», а слідом кнопки «Пуск» і «ОК». Після перезавантаження комп'ютера в системному лотку робочого столу ви побачите повідомлення « Центр а забезпечення безпеки».
6
Для операційної системи Windows 7 порядок дій буде наступним. Натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Панель управління». У вікні, перейдіть до елементу «Адміністрування» і виберіть пункт «Служби». Або введіть слово «Служби» в пошуковому рядку меню «Пуск» і натисніть клавішу Enter.
7
У списку доступних служб виберіть пункт « Центр забезпечення безпеки». Відкрийте вікно даної служби і виберіть режим запуску «Автоматично». Для збереження змін натисніть кнопку «Пуск». Для операційної системи Windows 7 перезавантаження не потрібне.
Центр забезпечення безпеки координує роботу програм, що відповідають за безперебійне функціонування комп'ютера. Іноді ця служба виявляється відключена, і її включення може викликати у не надто досвідченого користувача певні труднощі.
Інструкція
1
За умовчанням в операційній системі Windows центр забезпечення безпеки включений і веде спостереження за настройками і параметрами безпеки системи. Зокрема, він контролює роботу брандмауера і антивірусних програм. У тому випадку, якщо ці програми відключені або працюють не в оптимальному режимі, користувачеві видається відповідне повідомлення.
2
Причини, з яких центр забезпечення безпеки виявляється відключений, можуть бути різними. Це можуть бути особливості налаштування конкретної збірки Windows, зазвичай піратської, дія троянської програми або просто випадкове відключення при невмілих експериментах зі службами комп'ютера. При цьому в розділі «Центр забезпечення безпеки» в Панелі управління з'являється рекомендація запустити відповідну службу або перезапустити комп'ютер. Але якщо ця служба не просто зупинена, а відключена, перезавантаження комп'ютера не допомагає.
3
Щоб включити центр забезпечення безпеки, в операційній системі Windows XP виконайте: «Пуск» -> «Панель управління» -> «Адміністрування» -> «Служби». У списку служб, в самому низу, знаходиться рядок «Центр забезпечення безпеки». Двічі клікніть на неї мишкою - відкриється вікно. У рядку "Тип запуску" встановіть режим «Авто», натисніть «Застосувати». Потім натисніть активізувалася кнопку «Пуск» і «ОК». Центр забезпечення безпеки включений.
4
В операційній системі Windows 7 порядок включення Центру безпеки наступний: «Пуск» -> «Панель управління» -> «Система і безпека" -> "Адміністрування" -> "Служби". Знайдіть серед списку служб рядок «Центр забезпечення безпеки». Двічі натисніть на неї мишкою, у вікні, встановіть режим запуску «Автоматично». Збережіть вибір і запустіть службу кнопкою «Пуск». Центр забезпечення безпеки включений.