Як вставити підпис у листі.

Щоб забезпечити приплив клієнтів або відвідувачів на певний ресурс, його автор намагається всіляко прорекламувати надані послуги. Але є ресурс, яким користується далеко не кожна людина в пошуках розміщення реклами - це підпис в електронних листах.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Outlook 2003.
Інструкція
1
Здавалося б, що блоки реклами зараз можна побачити хоч де. Останнім недоречним форматом її розміщення, як багатьом здається, є поява невеликих банерів на екранах телебачення. Але є ще й невикористані ресурси в цій справі - розміщення в електронних листах. Здебільшого листи з рекламою є спамом, але можна цього уникнути.
2
Якщо грамотно додати інформацію про себе, своєму підприємстві чи організації, адресат охоче перейде по посиланню і бути може стане вашим клієнтом. Для цього необхідно розмістити певний текст в кінці електронного листа, тобто в його підпису. Прикладом грамотного заповнення підписи листи можуть бути наступні блоки: адреса вашого e-mail (бажано в форматі активного посилання); будь-яке зображення, яке виконує роль символу або аватара; наявність візитної картки, в якій будуть вказані всі контакти.
3
В першу чергу варто звернути свою увагу на інформативність, а також невеликий обсяг підпису. Враховуйте фактор швидкості завантаження листів в різних користувачів, велика кількість зображень або картинки з високим дозволом вимагають більше секунд для завантаження.
4
Для завдання свого підпису в програмі Microsoft Outlook 2003 необхідно натиснути верхнє меню «Сервис», в списку, вибрати пункт «Параметри», а потім натиснути на елементи «Підписи» і «Створити».
5
У вікні, в порожнє поле введіть текст вашого підпису. Тут же можна визначити файл, який буде відображатися за замовчуванням. На вкладці «Додатково» слід вказати, до якого поштової скриньки ви хочете прив'язати дану підпис .
6
Для збереження змін натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК». Перейдіть до форми створення нового листа і перевірте, чи відображається нещодавно створена підпис .