Як прибрати чорні смуги в грі.

Іноді виникають проблеми при відображенні ігор, яким вже понад 5 років - з боків ігрового екрана з'являються темні смуги . Їх можна прибрати за допомогою стандартного програмного забезпечення і драйверів.
Вам знадобиться
  • Пакет драйверів ATI Catalyst.
Інструкція
1
Як правило, дана проблема виникає тільки через те, що більш старі ігри не можуть змінювати дозвіл екрана до необхідних пропорцій. Тому його варто змінити вручну. Для цього натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану» (для операційної системи Windows 7).
2
Змініть значення на прийнятне, наприклад, з 1920х1080 на 1024х768. Натисніть послідовно кнопки «Застосувати» і «ОК».
3
Тепер вам знадобиться запуск встановленого пакета Catalyst Center і змінити налаштування відображення. Для цього ще раз натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт Catalyst Control Center.
4
У вікні, виберіть пункт Мої вбудовані екрани (у лівій частині), а потім «Властивості». У правій частині вікна виберіть опцію «На повний екран». Для збереження налаштувань натисніть кнопку «Застосувати».
5
Тепер поверніться до аплету «Дозвіл екрану» і змініть його значення на колишнє значення. Якщо у вас інша версія програми Catalyst Control Center, відкрийте головне вікно і виберіть елемент «Графіка».
6
Потім перейдіть до елементу «Робочі столи & Дисплеї» і натисніть правою кнопкою миші на дисплеї, який відображений в нижньому лівому кутку. З контекстного меню виберіть пункт «Налаштування» і виберіть пункт «На повний екран». Для збереження результату натисніть кнопку «Застосувати».
7
Запустіть гру і перевірте, чи залишилися темні смуги з боків екрана. Якщо ні, рекомендується скинути всі налаштування, виставивши опцію «За замовчуванням» і знову спробувати.
8
Варто відзначити, що для відеокарт від виробника Nvidia дана операція аналогічна: в панелі управління драйвером знайдіть монітор і активуйте опцію «Регулювання розміру і положення» або «Використання масштабування Nvidia.