Як відновити налаштування в Opera. відновити колишні налаштування опера.

При виникненні будь-яких неполадок в роботі з інтернет-браузером Opera більшість IT-фахівців рекомендує скидати настройки в початковий стан (за замовчуванням). У більш старих версіях браузера не було опції скидання налаштувань, але цю операцію можна виконати вручну.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер Opera.
Інструкція
1
Цей браузер влаштований таким чином, що файли настройки можуть бути відновлені автоматично, якщо їх затерти іншими або видалити. Тому вам потрібно видалити всього лише конфігураційні файли, щоб скинути настройки . Перш за все, перевірте всі категорії налаштувань, т.к. після видалення файлів, повернути назад колишні настройки буде практично неможливо.
2
Запустіть браузер і зверніться до розділу «Довідка» у верхньому рядку меню. Якщо меню недоступне, натисніть кнопку Opera у верхньому лівому кутку і виберіть розділ «Довідка». У меню, виберіть пункт «Про програму».
3
В сторінці знайдіть розділ «Шляхи» вручну або за допомогою внутрішнього пошуку (натисніть клавіші Ctrl + F). У знайденому розділі першим рядком буде вказано шлях збереження конфігураційних файлів браузера, як правило, це C: Documents and SettingsПользовательApplication DataOperaOperaoperaprefs.ini. Скопіюйте даний шлях, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + C або Ctrl + V, і закрийте браузер.
4
Відкрийте будь файловий менеджер, наприклад, «Провідник» або Total Commander. В адресний рядок вставте скопійований шлях, поставте курсор в кінець рядка і натисканням клавіші Backspace видаліть operaprefs.ini, потім натисніть Enter. У папці, знайдіть файл operaprefs.ini і зробіть його резервну копію, тобто скопіюйте в інший каталог, наприклад, на робочий стіл.
5
Потім видаліть файл з папки з браузером. Після видалення файлу конфігурації програма автоматично створить новий з налаштуваннями за замовчуванням. Для цього достатньо його запустити, двічі клацнувши по ярлику на робочому столі. Якщо з яких-небудь причин браузер не відкрився, скористайтеся недавно збереженою копією файлу, замінивши їм стару версію.