Як вимкнути звук повідомлень.

На сьогоднішній день велика кількість додатків використовує звукове оповіщення відбувається подій. Слідом за програмами дану функцію перейняли соціальні мережі, вбудовані в їх склад інтернет-месенджери так само використовують цю технологію.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань програм і сервісів, що використовують звукові оповіщення.
Інструкція
1
Серед відомих соціальних мереж звукового оповіщення користуються «Агент Mail.ru» і «Діалоги Вконтакте». Mail-агент існує в 2-х варіантах: web-версія і програмне забезпечення «Агент Mail.ru». У web-версії відключення даної функції неможливо, це пов'язано з мінімальним набором налаштувань для цього сервісу. Але в комп'ютерній версії програми така можливість є: відкрийте головне вікно програми і натисніть на значок динаміка, який примикає до правої сторони вікна.
2
Для сервісу «Діалоги Вконтакте» відключення звукових сповіщень виробляється в налаштуваннях вашого особистого профілю. Для цього перейдіть до свого профілю і натисніть посилання «Мої налаштування» в лівому меню відкритого вікна. Перейдіть до вкладки «Сповіщення» і приберіть позначку з пункту «Увімкнути звукові оповіщення». Зверніть увагу на те, що деактивація цієї функції призведе до відключення звукових сповіщень для всіх розділів вашого профілю (записи на стіні, коментарі і т.д.).
3
Якщо ви використовуєте сервіс «Я. Онлайн», який дозволяє отримувати повідомлення про нові листи таких сервісів, як Яндекс, Mail, Rambler і Gmail, необхідно змінити налаштування програми. Для цього перейдіть до головного вікна програми і натисніть верхнє меню «Налаштування». Перейдіть до вкладки «Загальні» і зніміть позначку з пункту «Увімкнути звуки».
4
Для інтернет-месенджерів сімейства QIP існує цілий ряд з налаштування сповіщень, в тому числі і звукових. Наприклад, зовсім необов'язково повністю відключати оповіщення, т.к. гучність звуку можна просто зменшити. Для цього в головному вікні натисніть кнопку меню і виберіть пункт «Настройки».
5
У вікні, перейдіть до вкладки «Звуки». Поставте відмітку на пункті «З регулюванням рівня гучності» і виберіть бажану гучність. Для повного відключення звукових сповіщень поставте позначку на пункті «Відключити звуки». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.