Як встановити анімовані теми. анімаційні теми для компютера.

В операційній системі Windows 7 графічне оформлення реалізовано так, що здатне задовольнити смаки навіть найвибагливішого користувача. Однак, якщо ви захочете встановити фон робочого столу з анімованим зображенням, вам доведеться скористатися додатковим програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Введіть у пошуковику фразу «анімована тема для робочого столу» і натисніть Enter. Пройдіть по декількох посиланнях, щоб знайти ресурс за смаком. Знайдіть шпалери, які вам сподобаються, і завантажте на вінчестер комп'ютера. Деякі анімовані шпалери виконані у вигляді міні-додатки, і щоб розібратися, як встановити їх на робочий стіл, прочитайте інструкцію. Найчастіше потрібно запустити додаток, вибрати відповідний малюнок і, клікнувши правою кнопкою миші по ньому, вибрати пункт Set as Desktop Background.
2
Завантажте та встановіть програму Theme Resource Changer. Вона допоможе вам змінити тему робочого столу на анімовані шпалери. Набори шпалер з анімацією можна знайти і завантажити через пошуковик. Також можете знайти всі файли, пов'язані з графікою на спеціальному сайті oformi.net. Завантажте та встановіть Ulead gif animator, щоб створити анімацію вручну. Вам потрібно кілька картинок, які задаються як кадри, і встановлюється час зміни зображення. Таким чином ви зможете створити власну анімацію для робочого столу.
3
Варто врахувати, що звернення до робочого столу відбувається кожного разу, коли ви звертаєте додаток. Великовагова анімація значно сповільнить оновлення робочого стола, а значить при згортанні додатка системі знадобиться якийсь час на відновлення зображення. Ви можете встановлювати різні види анімованих шпалер. Всі вони активуються однотипно, тому проблем при установці виникнути не повинно.
4
Анімовані теми також встановлюються за допомогою запакованих файлів exe. Якщо ви завантажили з інтернету подібні файли, перевірте їх за допомогою антивірусного програмного забезпечення, так як всередині можуть міститися різні віруси.
Анімовані шпалери можуть стати відмінним прикрасою робочого столу. Неважливо, що ви виберете - миготливу новорічну ялинку, флегматичного кота, що стежить очима за рухами вашої мишки або тихий осінній пейзаж, при виборі і установці анімованих шпалер потрібно дотримуватися деяких правил і умови.
Інструкція
1
Анімовані шпалери привносять свою принадність у роботу з комп'ютером. Живий звіря на екрані підніме настрій, лісовий або річковий пейзаж, та ще й зі звуками, дозволить трохи розслабитися перед монітором, а набігають морські хвилі дадуть можливість помріяти про майбутню відпустку суворим зимовим вечором. Але перш, ніж зважитися на установку анімованих шпалер, тверезо оцініть ресурси свого комп'ютера. Навіть найлегша анімація може істотно уповільнити роботу не зовсім нової системи. Або анімація буде виснути, або інші запущені програми почнуть подвисать, задоволення від анімованих шпалер в цьому випадку буде дуже сумнівним. Але якщо ви вважаєте, що ваш комп'ютер володіє достатнім запасом ресурсів, то перешкод до установки бути не повинно ніяких.
2
Найпростішим способом установки анімованих шпалер стане звичайна установка анимированной gif-картинки на місце шпалер. Правим кліком миші на зображенні, виберіть у меню пункт «зробити малюнком робочого столу». Зайшовши в налаштування, можете підкоригувати параметри відображення шпалер, і справа сделано.Другой вид анімованих шпалер являє собою інсталяційний файл, який вам потрібно буде запустити на своєму комп'ютері. Головне при цьому вибрати саме той файл, який підійде до вашого розширенню екрану, зазвичай на вибір завжди пропонується кілька варіантів.
3
Але іноді трапляється так, що без програми-помічника вам не обійтися. Це можуть бути такі програми, як VistaGlazz, Dream Render або Windows DreamScene. Скачавши і встановивши будь-яку з них, ви зможете, орієнтуючись на підказки, що видаються програмою або вибирати серед уже наявних у вас анімованих шпалер, або завантажувати нові шпалери з інтернету. А можна взагалі встановити відео в якості анімованих шпалер. Для цього доведеться завантажити безкоштовний VLC media player, в розширених налаштуваннях програми вибрати пункт «відео на робочому столі», і в якості анімованих шпалер ви зможете насолоджуватися хоч релаксирующим кліпом, хоч улюбленим кінофільмом. Можна так само пошукати в мережі спеціальні кліпи для анімованих шпалер. У цих кліпів кінець фільму плавно перетікає в початок, і поставивши твір на автоматичний повтор, ви отримаєте чудову безперервну картинку.