Як налаштувати Opera за замовчуванням. налаштувати оперу за замовчуванням.

Багато користувачів операційних систем сімейства Windows для серфінгу використовують, як правило, один і той же браузер. При установці додаткового браузера деякі програми автоматично змінюють пріоритети, наприклад, браузера по замовчуванням .
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera.
Інструкція
1
Практично в кожному сучасному браузері є можливість активації опції «браузера по замовчуванням ». Для установки даної опції в Opera, якщо він таким не є, перш за все, необхідно запустити його. Двічі клацніть по ярлику лівою кнопкою миші або один раз по значку на панелі швидкого запуску.
2
Після завантаження всіх сторінок перейдіть до верхнього меню, якщо воно приховано, натисніть лівою кнопкою миші на кнопку з емблемою браузера. Потім натисніть меню "Інструменти" і виберіть пункт "Загальні налаштування" або натисніть клавіші F12.
3
У вікні «Налаштування» перейдіть до вкладки «Розширені». У лівій частині вікна ви побачите кілька розділів, виберіть «Програми». У правій частині вікна поставте відмітку напроти пункту «Перевіряти, що Opera - браузер по замовчуванням ". Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін.
4
Перезапустіть браузер. При появі вікна з питанням про встановлення Opera інтернет-браузером по замовчуванням , натисніть кнопку «Так».
5
Т.к. операційна система Windows багатофункціональна і одне і те ж дію можна виконувати кількома способами, опцію «За замовчуванням » можна активувати за допомогою стандартних засобів самої системи, наприклад, апплет «Вибір програм по замовчуванням ».
6
Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, запустіть аплет «Установки і видалення програм». У лівій частині вікна виберіть розділ «Вибір програм по замовчуванням ».
7
У правій частині програми натисніть на посилання «Інша» і перейдіть до рядка «Виберіть використовуваний по замовчуванням оглядач інтернету». Виберіть основною програмою Opera і натисніть "ОК", щоб закрити вікно.
8
Запустіть браузер. Якщо він був відкритий, перезапустіть його, щоб перевірити активність опції «Браузер по замовчуванням ».