Як встановити шейдери.

Шейдер - програма, розташована на низлежащих рівнях формування зображення і відповідає за кінцеві параметри віртуального графічного об'єкта. За допомогою шейдерів описують світлові ефекти заломлення і віддзеркалення, затемнення, зміщення поверхні, ефекти текстури та інше.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Для установки шейдеров в Source SDK вам потрібно встановити Perl і DirectX. Завантажте ActivePerl для Windows з сайту виробника http://www.activeperl.com/і встановіть на вінчестер комп'ютера. Останню версію DirectX SDK ви можете знайти на сайті http://www.microsoft.com/windows/directx. Встановіть все програмне забезпечення в системний розділ жорсткого диска.
2
Скопіюйте виконувані файли в папку mod Source SDK. Це необхідно для того, щоб у ході компіляції Source SDK файли шейдеров були доступні програмі. Знайдіть і скопіюйте файли perl.exe, perl58.dll, fxc.exe, psa.exe і vsa.exe. Ви можете скористатися пошуком в папці. Для цього натисніть на верхній вкладці кнопку «Знайти» і введіть цікавить вас запит.
3
Для програмування шейдеров в Source SDK використовується Microsoft DirectX HLS і шейдерний асемблер. Для забезпечення стабільної роботи шейдеров використовуйте переважно MHLS і утримуйтеся від використання асемблера. Він надає великі можливості у вирішенні даної проблеми.
4
Для отримання більш розгорнутих інструкцій про використання HLSL і про програмування шейдеров на асемблері вивчіть документацію MSDN на офіційному сайту розробника. Чимало документації по роботі в Source SDK відвідайте «Систему матеріалів» для графічних розробників на сайті SDK.
5
За допомогою програмованих шейдерів можна легко створити текстуру будь-якої складності. Залежно від типу шейдера (їх три) залежить логіка роботи шейдера, його можливості і застосування. Як показує практика, встановити шейдери на персональний комп'ютер досить важко, тому що доводиться проробляти велику кількість операцій. Якщо у вас не вийде, зверніться в комп'ютерний центр за допомогою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hz0Ccako7qI