Як зшити бриджі для дівчинки.

Спочатку короткі брюки бриджі були предметом виключно чоловічого гардероба, але в ХХ столітті перекочували в жіночий. А в наші дні вони стали досить популярною і практичною річчю для дівчаток.
Вам знадобиться
  • - 60 см тканини;
  • - еластична тасьма;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ножиці;
  • - нитки в тон тканини;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Готову викрійку бриджів для дівчинки можна скачати в інтернеті або знайти в жунале мод, але для цього потрібно переглянути величезну кількість матеріалу, перш ніж знайдеться те, що вам дійсно підійде. Набагато ефективніше побудувати викрійку-основу брюк для дівчинки, а потім на її основі конструювати найрізноманітніші моделі брюк, капрі, шортів та бриджів.
2
Для пошиття бриджів підійде щільна, що тримає форму вовняна або бавовняна тканина: денім, фланель, вельвет для прохолодних днів або бязь, льон, жатка для літа.
3
Після того, як форма-основа брюк буде готова, відкладіть від верхньої лінії вниз по вертикалі бажану довжину брючек і проведіть паралельну лінію. Якщо ви хочете, щоб бриджі призбирається по низу, розріжте викрійку по вертикалі в трьох місцях і розсуньте на 2-3 см, таким чином, в низу штанини можна буде закласти невеликі складки або зробити зборки.
4
Тканина складіть лицьовою стороною всередину навпіл. Викрійку бриджів покладіть на тканину і обведіть Кравецьким дрібному або обмилки. Деталі виріжте, залишаючи припуски на шви (півтора сантиметра) по всіх зрізах.
5
Змітайте бічні і крокові зрізи, прострочите їх на машинці і обробіть оверложним швом. Всі шви проутюжьте. Потім вставте деталі штанин один в одного і змітайте лінію сидіння. Прострочіть на машинці і обмітайте. Верхній зріз загніть на виворітну сторону два рази, таким чином, щоб в кулиску можна було вільно вставити еластичну тасьму або шнур. Прострочіть на машинці, залишивши невелику відстань незашітим.
6
Закладіть складки або прісборьте нижні зрізи штанин і пришити обтачку. Щоб бриджі вільно надівали, зробіть з боків застібки - кнопки або гудзики.
7
В кулиску вставте еластичну тасьму або шнур. Пришийте кишені.