Як створити приховану обліковий запис.

Є два способи увійти в OS Windows: класичний, при якому запитується логін і пароль користувача, і через вікно вітання, при якому вхід здійснюється автоматично. Якщо ви використовуєте класичний вхід, то можете створити обліковий запис , невидиму для інших користувачів і для адміністратора.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити невидимим нового учасника, з меню «Пуск» зайдіть в «Панель управління» і розкрийте подвійним кліком піктограму «Облікові записи користувачів». Вибирайте пункт «Створення облікового запису».
2
Викликайте вікно "Відкрити" поєднанням клавіш Win + R або активуйте опцію «Виконати» з меню «Пуск». Введіть команду regedit. У лівій частині вікна редактора реєстру знайдіть папку HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsNTCurrentVersionWinlogonSpecialAccountsUserList.
3
У правій частині відображаються властивості папки. Для виклику контекстного меню клацайте правою клавішею і підтвердіть дію «Створити». В контекстному меню натисніть «Параметр DWORD». Введіть ім'я учасника, якого хочете зробити невидимим. Клацайте по цьому записі правою клавішею і вибирайте з випадаючого меню команду «Змінити». Якщо ви хочете зробити користувача невидимим, введіть «0» в полі «Значення». Щоб скасувати невидимість, видаліть цей параметр або змініть його стан на "1".
4
Перезавантажте комп'ютер. При появі вікна авторизації натисніть двічі поєднання Ctrl + Alt + Delete. В нове вікно введіть логін і пароль прихованого учасника. Дана облікова запис буде видна тільки користувачеві, який зайде в систему під цим логіном.
5
Є інший спосіб створення невидимої облікового запису. Відкрийте послідовно піктограми «Адміністрування» і «Локальні політики». Знайдіть пункт «Інтерактивний вхід: не відображати останнього імені». За замовчуванням він відключений. Кліком правої клавіші викликайте меню, що випадає і вибирайте пункт «Властивості». Переведіть перемикач в положення «Включити» і підтвердіть вибір, натиснувши ОК. Облікова запис , під якою були пророблені ці маніпуляції, стане невидимою для інших учасників і для адміністратора.