Як смажити кедрові горіхи. Як приготувати кедрові горішки.

Кедрові горіхи багаті вітамінами, полінасиченими жирними кислотами, амінокислотами, мінеральними речовинами і мікроелементами. Також їх відрізняє якісний склад білків, жирів і вуглеводів. Вживання кедрових горіхів корисно для всіх вікових категорій. Горішки можна їсти в різному вигляді, наприклад, смаженому.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до смаження кедрових горіхів, їх необхідно ретельно промити і очистити від оболонки. Найоптимальнішим методом очищення горіхів від шкаралупи є ручний з використанням невеликого дерев'яного молоточка. Також для полегшення процесу очищення рекомендується замочити кедрові горіхи в теплій воді. Якщо ви придбали горішки в очищеному вигляді, то можна відразу переходити до дій.
2
Використовуючи середню температуру, розігрійте сковороду без додавання соняшникової олії. Застосування масла в даному випадку буде зайвим, оскільки воно і так в достатній кількості міститься в ядрах кедрових горіхів. Кедрова олія за вмістом вітаміну Е у багато разів перевершує оливкова, є відмінним антиоксидантом і підвищує імунітет. Варто пам'ятати, що нестача вітаміну Е веде до порушення обміну речовин, що в свою чергу сприяє виникненню різних захворювань.
3
Додайте горішки в один шар. У процесі смаження кедрові горіхи варто періодично перемішувати, для цього рекомендується використовувати дерев'яну лопаточка (ложку). Не варто засипати в сковороду занадто багато горішків, краще розділити процес на кілька підходів.
4
Так як кедрові горіхи володіють високим вмістом жирів, їх жарка займає всього кілька хвилин.
5
Ні в якому разі не зводите око з кедрових горіхів, інакше ризикуєте отримати замість корисного і смачного ласощі маленькі вуглинки.
6
Якщо побажаєте, то до горішкам можна додати сіль або цукор, будь-які приправи. Допустимі будь-які кулінарні імпровізації, аби результат припав вам до смаку.
7
Отримані смажені горіхи можна додавати в різні страви, вони додадуть незвичайний смак і аромат. Кедрові горішки відмінно втамовують голод. Добова доза вживання кедрових горіхів становить 20-45 грамів.