Як створити icq номер. створити аську номер.

ICQ - це найпопулярніший месенджер у світі. Пов'язано це з тим, що ви можете спілкуватися зі своїми рідними, близькими та друзями, перебуваючи в будь-якій точці світу абсолютно безкоштовно. Але щоб користуватися цим продуктом, вам потрібен ICQ - номер, або UIN.
Вам знадобиться
  • З'єднання з мережею Internet
Інструкція
1
Для реєстрації на сайті www.icq.com вам треба зайти на сторінку https://www.icq.com/register/Потім ви повинні заповнити всю потрібну інформацію, яку вимагають на сторінці.
2
Далі потрібно підтвердити обліковий запис ICQ. Для цього відкрийте вашу електронну пошту і зможете побачити лист із темою "Підтвердження облікового запису в ICQ". До цього листа прикріплена посилання, пройшовши по якій, ви завершите реєстрацію в ICQ. Перед вами з'явиться приблизно така сторінка.
3
Для того, щоб дізнатися свій новий UIN, вам знадобиться завантажити однойменне додаток ICQ, пройшовши за посиланням "Завантажити ICQ". Слідуючи всім інструкціям, які будуть перед Вами під час установки, ви запустите додаток ICQ. У правому верхньому куті вікна програми ви побачите своє реєстраційне ім'я, а відкривши пункт "Меню", підпункт "Увійти як" ви зможете побачити поряд зі своїм реєстраційним ім'ям дев'ятизначну число, яке і буде вашим ICQ номером, або UIN-ом.
Зверніть увагу
Пароль повинен бути досить складним, щоб зловмисники не отримали доступ до Вашої листуванні. Намагайтеся використовувати в паролі не тільки букви, але і числа, а також символи, наприклад #, $% ^ і пр.
Корисна порада
Вам зовсім не принципово, якою програмою користуватися, щоб користуватися всіма сервісами ICQ. На даний момент існує безліч сторонніх і не менш зручних додатків. Для ПК це, наприклад QIP, Miranda.Для стільникових телефонів це Jimm.Для комунікаторів це QIP Mobile, ICQ Mobile, Pigeon.