Як налаштувати гітару з машинкою.

Налаштування гітари - справа дуже тонка, вчиться якому потрібно досить довго. Від того, наскільки точно вдається налаштувати інструмент, залежить краса виконуваних вами мелодій, а також те, наскільки легко і комфортно вам буде на ньому займатися.
Інструкція
1
Налаштування гітари включає в себе не тільки зміна рівня натягу струн за допомогою кілків, а й регулювання кута флойд Роуз (машинки), висоти тремоло, рівня прогину грифа, висоти затиску на нульовому ладу, мензури, висоти звукознімачів, струнопріжімающей пластини . Тим, хто ще не набрався досвіду в роботі з гітарою, не варто робити все це самостійно, а краще звернутися до досвідченішого музиканту або в спеціалізовану майстерню. В іншому випадку вам, можливо, доведеться купувати собі новий інструмент або його деталі.
2
Зазвичай така повна настройка по всіх аспектах необхідна тільки після покупки гітари, а найчастіше люди стикаються з труднощами при зміні струн. Пов'язані вони з тим, що машинка має тільки дві точки опори, в результаті чого при зміні натягу струн може змінювати своє положення і налаштувати гітару здається неможливим.
3
Встановити третю точку опори, яка зробить флойд роуз нерухомим неможливо, тому залишається тільки рівномірно натягувати струни, щоб машинка не змінювала своє положення. Першим кроком стане настройка верхньої та нижньої ми, тобто шостий і першої струни. Після того як ви натягніть кожну з них окремо, дерните їх разом, чи не затискаючи на ладах - звук повинен бути однаковим.
4
Тепер налаштуйте ля (п'ята струна) і сі (друга струна). Перевірте, чи не збилася Чи настройка ми. Порівняйте звук п'ятої та шостої, а потім другий і перший струни по п'ятому ладу (шоста струна, затиснута на п'ятому ладу, повинна видавати той же звук, що і відкрита п'ята. Те ж саме з другою і першою).
5
Підстройте залишилися дві струни, починаючи з ре. Знову перевірте обидві ми, а потім всі інші по п'ятому ладу. Пам'ятайте, що третя струна при налаштуванні затискається на четвертому ладу.
6
Таким чином, вийде, що ви натягаєте струни рівномірно, і настройка гітари повинна пройти успішно. Якщо вам все-таки не вдається це зробити, перевірте, де була виготовлена гітара і машина. Якщо країна - виробник Корея, вам скоріше всього доведеться міняти інструмент або його частини, оскільки корейці використовують занадто м'який метал для своїх інструментів, в результаті чого ножі флойд Роуза впираються у втулки і сточуються, на них з'являються задирки і налаштувати інструмент стає дуже складно або неможливо .