Як зробити з багатьох фото одну. Як відредагувати фото в контакті.

Виберіть кілька найкращих фотографій, об'єднаєте їх в одну за допомогою Adobe Photoshop. І у вас вийде оригінальний колаж, який можна піднести комусь у подарунок.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, кілька фотографій, відповідний фон для колажу.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати фон для майбутнього колажу. Він повинен контрастувати з фотографіями, які розташовуватимуться на цьому тлі, щоб не зливатися з ними. Фон не повинен затьмарювати собою фотографії і відволікати від них увагу. Але і зовсім бути невидимкою теж не можна. Фон обов'язково повинен підкреслювати сам колаж і навіть створювати якийсь антураж. Розмір файлу, службовця фоном, повинен бути досить великим, щоб готовий колаж можна було надрукувати у великому форматі.
2
Відкрийте фон і фотографії в Adobe Photoshop. Кожна фотографія буде відкрита в окремій вкладці. Перетягніть кожну фотографію на вкладку з фоном за допомогою інструменту «переміщення». Всі знімки автоматично будуть розташовуватися кожен на своєму шарі. Швидше за все, фото доведеться зменшити, тому що вони виявляться занадто великими. Але врахуйте, якщо ви зробите фотографії занадто маленькими, колаж буде зіпсований, і ви не зможете його роздрукувати. Для зменшення знімків найкраще використовувати інструмент «деформація». Не забувайте утримувати клавішу Shift при зміні розміру, щоб зберегти пропорції. Коли ви досягнете потрібного розміру, натисніть клавішу Enter. Кожну фотографію доведеться зменшувати окремо, що дозволить вам створювати колаж зі знімків різних розмірів і більш компактно і точно розташувати фотографії на фоні.
3
Коли розберетеся з усіма верствами, розмістіть зменшені знімки на тлі по вашому розсуду. А використовуючи інструмент «деформація», ви можете міняти не тільки розмір, але і кут нахилу фотографії. Ви можете грати з розміром, кутом нахилу і місцями розташування знімків. Можна зробити з них драбину, скласти комікс, просто красиво розмістити ... Пробуйте і шукайте те, що сподобається вам. Зробити з багатьох фотографій одну зовсім нескладно, але результат буде приємним і цікавим.
Корисна порада
Спробуйте створити кілька варіантів колажу і кожен зберегти в окремому файлі. Пізніше ви зможете зрозуміти, який з них вам подобається більше. А може бути після перегляду всього получившегося вам прийде в голову абсолютно нова ідея.