Як вимкнути банер.

Величезне число користувачів вже стикалося з вірусними рекламними банерами . У зв'язку з цим, було розроблено декілька методів, що дозволяють швидко відключити цей вірус і видалити його з комп'ютера.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - використовувати функцію відновлення запуску. Вона присутня у операційних систем Windows Vista і 7. Відкрийте лоток DVD-приводу і вставте туди інсталяційний диск вищевказаних систем або диск відновлення, якщо такий був створений. Перезавантажте комп'ютер.
2
Утримуйте клавішу F8. Після відкриття меню вибору завантажувального пристрою, вкажіть DVD-привід, в який ви вставили диск. Дотримуйтесь інструкцій настановного меню доти, поки не з'явиться вікно, в якому розташоване меню «Додаткові параметри відновлення». Відкрийте його. Виберіть пункт «Відновлення запуску» і підтвердіть запуск цього процесу. Через деякий час з'явиться повідомлення про те, що операція завершена успішно. Перезавантажте комп'ютер. Після завантаження операційної системи перевірте жорсткі диски, використовуючи антивірусну програму.
3
Якщо у вас не виявилося під рукою потрібних дисків, то спробуйте знайти код, введення якого відключить вірусний банер. Використовуйте мобільний телефон або інший комп'ютер для виходу в інтернет. Відвідайте наступні сайти: http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker, http://www.drweb.com/unlocker/index і http://www.esetnod32.ru/.support/winlock.
4
Заповніть поля, необхідні для отримання коду. Інформацію для заповнення візьміть з тексту вірусного банера. Тепер підставте запропоновані сайтами комбінації символів і букв в поле рекламного вікна. Після відключення вірусного банера обов'язково перевірте систему антивірусною програмою.
5
Якщо ваш антивірус не знайшов шкідливих файлів, то відкрийте папку System32, яка знаходиться в каталозі Windows. Знайдіть всі файли з розширенням .dll і видаліть ті з них, які містять в кінці назви поєднання букв lib. Перезавантажте комп'ютер і переконайтеся у відсутності вірусного банера.