Як підтягнути обвислі щоки. Як зробити щоки більше худими-вправи.

Впливу віку схильна не тільки шкіра, але і м'язи обличчя. І особливо помітними стають щоки . З роками їх бувала пружність втрачається, і обвислий вид надає особі зовсім іншу форму. Але, незважаючи на труднощі їх відновлення, це все-таки можливо. Підтягнути обвислі щоки можна як у салонах краси, так і самостійно.
Інструкція
1
Нерідко обвисання щік відбувається після значного зниження ваги, тому важливою умовою збереження їх форми є контроль маси тіла. Однак ці заходи ефективні в профілактиці. А для відновлення пружності шкіри щік використовуйте комплексний підхід.
2
Щоб успішно підтягнути шкіру щік, підійдіть до вирішення цієї проблеми зсередини. Причому в буквальному сенсі. Зробіть глибоке очищення всіх систем організму. Це важливо для заміщення старих клітин новими, у тому числі клітин шкіри.
3
Перейдіть на сироїдіння, тобто вегетаріанську їжу. Саме вона сприяє еластичності тканин і шкіри. А потреба організму в білках заповнюйте за рахунок продуктів рослинного походження. Не забувайте про додатковий прийом біологічно активних речовин - вітамінів, мінералів, амінокислот, поліненасичених жирних кислот. Кожен з цих мікронутрієнтів прямо або побічно впливає на стан шкіри і м'язів.
4
Правильно доглядайте за шкірою обличчя, яке передбачає щоденне вечірнє очищення, живлення, денна захист і щотижневе більш глибоке очищення шкіри за допомогою лазні або парової ванночки для обличчя. Робіть регулярно живильні маски для обличчя. Особливо корисні медові, молочно-медові, фруктово-овочеві. Не забувайте враховувати тип шкіри та індивідуальні особливості особи. Оскільки одна і та ж маска може пересушити або зволожити.
5
Одночасно з перерахованими вище заходами приступайте до безпосередньо місцевим впливу на м'язи і шкіру щік. Налаштуйтеся на тривале відновлення колишньої форми обличчя. Використовуйте для цього методи, що поліпшують кровопостачання шкіри - масаж і вправи для м'язів обличчя. Вони прекрасно допомагають підтягнути шкіру щік, і визнані найефективнішими методами. Виконуйте їх щодня не менше 6-9 місяців.
6
Не поспішайте підтягувати шкіру щік за допомогою пластичної хірургії. Вона дає тимчасовий результат і вимагає тривалого відновлення. Більше того, для підтримки новоствореної форми щік потрібно все той же правильний догляд, харчування, очищення шкіри, масаж і вправи.