Як видалити лазерний принтер.

Щоб принтер справно працював, він повинен бути підключений до комп'ютера і відповідно налаштований. Головна умова - на локальному диску повинні міститися файли, необхідні для його коректної роботи. Щоб видалити лазерний принтер (або інше обладнання), потрібно видалити файли, необхідні для його роботи. Для цього слід скористатися можливостями та інструментами системи.
Інструкція
1
Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». Якщо панель має класичний вигляд, клікніть по значку «Принтери і факси» лівою кнопкою миші. Якщо панель відображається за категоріями, виберіть цей значок в категорії «Принтери та інше обладнання», - відкриється нове вікно. При відповідних настройках папка «Принтери і факси» буває доступна відразу в меню «Пуск».
2
У папці «Принтери і факси» наведіть курсор на значок встановленого принтер а. У лівій частині вікна (в області завдань) відобразиться список доступних дій. Виберіть команду «Видалення цього принтер а», клікнувши по ній лівою кнопкою миші. Підтвердіть своє бажання видалити обладнання, натиснувши у вікні запиту на кнопку «Так». Дочекайтеся, поки принтер буде видалений.
3
Інший спосіб: підведіть курсор миші до значка встановленого принтер а. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть команду «Видалити», підтвердіть команду, натиснувши на кнопку «Так» у вікні запиту.
4
Файли, необхідні для роботи принтер а, найчастіше знаходяться в директорії С: (або інший диск з системою)/Program Files/[назва вашого принтер а ]. Якщо ця папка відсутня або порожня, значить, принтер не встановлено (видалено). Також при установці принтер а в папці Windows/System32 створюється файл з параметрами конфігурації - його відсутність також говорить про те, що принтер видалений.
5
Фізичне від'єднання принтер а від комп'ютера або від мережі також призводить до того, що документи не виводяться на друк. Файли, необхідні для роботи принтер а, не займають занадто багато місця на комп'ютері, тому не особливо впливають на продуктивність системи. Якщо ви боїтеся видалити щось потрібне, просто фізично відключіть принтер .