Як зробити новорічні листівки з дітьми.

В очікуванні свята приготуйте разом з дитиною вітальні листівки . Це захоплююче і корисне заняття для розвитку дитячої творчості та фантазії. Підберіть листівку в залежності від віку та умінь малюка, щоб він сам міг взяти участь в її виготовленні.
Вам знадобиться
 • - кольоровий картон;
 • - кольоровий папір;
 • - ножиці;
 • - клей;
 • - олівці;
 • - фарби;
 • - пензлики;
 • - фломастери або кольорові ручки;
 • - пакувальний папір, стрічки;
 • - степлер;
 • - шматочки тканини;
 • - намистини, бісер, лелітки.
Інструкція
1
Листівка з кольорової бумагіВозьміте лист кольорового картону. Він буде основою для наклеювання різних фігур. На кольоровому папері намалюйте ялинку, ялинкові іграшки у вигляді різнокольорових куль, Діда Мороза, на білому папері зобразите сніговика. Акуратно виріжте намальовані фігури. Можна намалювати на папері різні геометричні фігури, вирізати, а потім з них скласти сніговика, собачку, ялинку. Нехай малюк викладе з вашою допомогою новорічну композицію з вирізаних фігур на аркуші картону. Потім акуратно приклейте кожну деталь за допомогою клею для паперу. Готову листівку можна прикрасити написом, зробленим фломастером або кольоровою ручкою.
2
Листівка - колаж Така листівка створюється з використанням різних елементів з паперу, текстилю, біжутерії. Візьміть щільний картон. Придумайте композицію для листівки . Це може бути зображення ялинкових іграшок, сніговика, упакованих подарунків. Наприклад, ви хочете, щоб на вашій листівці був зображений подарунок, ялинкова іграшка і святкова свічка. Візьміть невеликий лист пакувального паперу і виріжте з неї прямокутник або квадрат. Приклейте його на картон. Це буде подарунок. З стрічечки складіть бантик і прикріпіть його до подарунка за допомогою степлера або клею. Щоб зробити новорічну свічку, виріжте її з щільної кольорового паперу. Вогонь можна зробити з оксамиту або жовтої фольги. Прикрасьте свічку стрічкою. Щоб зробити на папері ялинкову іграшку, можна викласти її з дрібних намистин, бісеру чи блискіток на клей.
3
Листівка - окноВозьміте щільний аркуш паперу і складіть його навпіл. На зовнішній стороні майбутньої листівки намалюйте віконце і проріжте в ньому квадрати. Прикрасьте вікно фіранками - їх можна намалювати фарбами або наклеїти невеликі шматочки тканини. Під вікном намалюйте іграшки, маленьку ялинку. Розкрийте листівку. На розвороті разом з дитиною намалюйте зимовий пейзаж - ліс, будиночки, сніговика, чоловічків. Цей пейзаж буде проглядатися через прорізане віконце на зовнішній стороні листівки .
Найдорожчі подарунки - зроблені своїми руками, а особливо приємно отримати щось власноруч виготовлене своєю дитиною. Для дітей же це не тільки можливість зробити комусь приємно, але ще й маса задоволення від самого процесу виготовлення.
Вам знадобиться
 • - щільний папір;
 • - вата;
 • - манна крупа;
 • - клей;
 • - фломастери і фарби.
Інструкція
1
Діти часто звертаються за допомогою у виготовленні листівок до батьків, а якщо хочуть зробити листівку для батьків, то до бабусь, дідусів або сестрам. Покажіть свою зацікавленість в цій справі, а брати участь в ньому слід ненав'язливо, так, щоб дитина відчувала, що сам зробив цю листівку.
2
Для новорічної листівки можуть знадобитися 2 листа щільного паперу або картону, ножиці, фарби або олівці, клей і манна крупа. Один аркуш паперу складіть навпіл, це і буде основа листівки. Другий лист також треба скласти навпіл, а на його згині виріжте квадратик, тільки з трьох сторін, четверту грань і сам згин обрізати не потрібно. На нього потім можна що-небудь наклеїти.
3
Після того як ви розгорнете лист, повинна вийти своєрідна подставочка (вона вийти, якщо квадратик вивернути назовні), на неї можна наклеїти, наприклад, ялинку. Потім склейте перший і другий аркуші так, щоб при відкритті подставочка «виїжджала». На зовнішній стороні листівки можна намалювати зимовий пейзаж, Діда Мороза, Снігуроньку - варіантів багато, в залежності від вашого спільного фантазії.
4
Всередині листівку також можна розмалювати на свій смак, головне - залиште місце, щоб можна було написати поздоровлення. Манна крупа може придатися для зображення снігу на листівці. Треба намазати папір клеєм, зверху насипати крупу, а потім перевернути лист. Частина крупи залишиться приклеєною до паперу. Таким чином, можна прикрасити намальовані ялинки, снігову бабу чи шапку Діда Мороза. Використовуйте вату для аплікації, наприклад, при зображенні сніговика або зайчика.
5
Варіантів новорічних листівок може бути безліч, використовуйте всі можливі пристосування - гофровану папір, фломастери, наклейки. Головне, щоб дитина більшість дій виконував сам. А ще дуже важливо, щоб листівка була підписана дитиною, адже так приємно читати такі поздоровлення!