Як зняти шкуру з риби. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Будь-яка господиня знає, наскільки корисною можуть бути страви з риби , якщо її правильно підготувати перед приготуванням. Акуратно зняти шкуру з риби виходить не завжди і часто не у всіх. У одних риб, наприклад, у щуки шкірка знімається легко, а у інших - одні муки. Але навчитися цьому все одно нескладно.
Вам знадобиться
    • свіжа сира риба - 1 шт.
Інструкція
1
Виберіть будь-який з двох способів зняття шкури у риби .
2
Спосіб 1. Візьміть сиру рибу, промийте її водою і очистіть від луски. Робиться це ножем в протилежному напрямку росту луски. Після того, як риба зверху почищена, приступайте до відокремлення шкури. Відріжте голову у риби . Для того щоб зняти шкуру, не пошкодивши її, так званим панчохою, потягніть шкурку від основи голови в напрямку хвоста, неначе знімаєте панчіх навиворіт. Якщо в якихось місцях відділення шкірки від риби викликає труднощі, надріжте в цих місцях ножем. Зазвичай робляться надрізи по колу по мірі зняття шкіри. Очищаючи рибу таким способом, врахуйте, що вона повинна бути ціла, непотрошеная. Дійшовши до хвоста, просто відріжте його разом зі шкурою. Такий спосіб підходить для відокремлення шкури від щуки.
3
Спосіб 2.Вимойте рибу в холодній проточній воді і звільніть її від луски. Ножем акуратно видаліть зябра і відріжте плавники. Голову залиште. Розріжте черевце риби по всій її довжині. Вийміть звідти всі нутрощі руками, іноді допомагаючи ножем, щоб зішкребти черевні кістки. Хребет акуратно виріжте. Шкіру відскрібати або ножем, або ложкою. Таким чином, шкура дуже легко знімається, не пошкоджуючи м'ясо. Видаливши шкуру, рибу можна фарширувати і зашивати вміст нитками. Після приготування нитки, природно, слід видалити.
Корисна порада
Шкуру, зняту панчохою можна нафарширувати. Фарш такий: м'ясо риби, прокручене через м'ясорубку 2 рази, змішане з дрібно посічений цибулею, батоном, попередньо замоченим у молоці та вичавленим, а також зеленню. Нафаршировану шкуру укладіть на фольгу і призначте голову. Поверхня риби змастіть майонезом і оберніть фольгою. Випікайте в духовці, розігрітій до 180 градусів, протягом години. Щуку подають холодною, тому дочекайтеся її остигання в фользі і тільки потім розвертайте.