Як відремонтувати чемодан.

Чемодан - незмінний супутник мандрівника. Він повинен бути містким, зручним і надійним. А як бути, якщо під час поїздки чемодан зламався? Невже його доведеться викинути, замінивши на новий? В деяких випадках відремонтувати чемодан його власнику цілком під силу.
Вам знадобиться
  • - ремені;
  • - мотузка;
  • - скотч;
  • - клей.
Інструкція
1
Найпоширеніша неприємність, яка може трапитися з валізою - поломка ручки. За відсутності необхідних інструментів виправте положення, використовуючи підручні засоби. Замість зламаної рукоятки використовуйте ремінь, а краще навіть два, перетягнувши чемодан поперек у двох місцях. З верхнього боку валізи, на місці ручки, просмикніть під ременями відповідний за розміром довгастий предмет. На деякий час таке пристосування допоможе впоратися з валізою при його перенесенні.
2
Якщо ременів під рукою немає, використовуйте міцну мотузку або шпагат, також обернувши нею валізу. При використанні мотузки імпровізовану рукоятку валізи можна скрутити з неї, склавши в кілька шарів і обмотавши навколо скотчем. Такі заходи, безумовно, є тимчасовими.
3
Якщо дозволяють умови і під рукою є необхідні інструменти і матеріали, то оторвавшуюся рукоятку валізи можна спробувати полагодити. Для цього з внутрішньої сторони валізи, на місці кріплення рукоятки, прикріпіть смужку з міцного картону або фанери. Потім прикріпіть рукоятку, пропустивши її кріплення через прокладку. Така конструкція дозволить зміцнити місце з'єднання рукоятки з корпусом і на час подорожі вирішить проблему.
4
Якщо поломка чемодана пов'язана з порушенням цілісності його корпусу, постарайтеся закрити утворену діру зовні і зсередини щільним матеріалом, наприклад, шкірзамінником. Прикріпити латку можна за допомогою клею або, в крайньому випадку, скотча. Пам'ятайте, що головне - забезпечити схоронність багажу до прибуття в пункт призначення.
5
Більш солідний валізу, виконаний з пластика, відремонтувати в польових умовах може бути проблематично. В цьому випадку зверніться в спеціалізовану майстерню для якісного професійного ремонту вироби.
Ремонтувати дрібні несправності у взутті може практично кожен. Якщо навчитися цьому ремеслу, можна не лише економити на лагодження власного взуття, а й заробляти цим гроші. Найпоширенішою проблемою, що виникає з взуттям, є поломка набойок.
Вам знадобиться
  • клей, цвяхи, штир.
Інструкція
1
Більшість дівчат воліє носити взуття на підборах. Зрозуміло, дуже красиво, але часто псуються набійки призводять до того, що красива взуття більшу частину часу перебуває в ремонтних майстернях. Як же бути в такій ситуації? Для початку необхідно визначити вид зіпсованого каблука. Якщо це каблук-шпилька, то набойка кріпиться на штир з поздовжньою насічкою і закріплюється клеєм. Для каблука «тріска-овал» необхідні два цвяха і поліуретановий клей. На підлогою підборах набойка кріпиться за допомогою чотирьох цвяхів і закріплюється клеєм.
2
Отже, після того як ви визначилися з видом каблука, необхідно вибрати набойку. Це може бути набойка з встановленим штирем або металева набійка з отвором. Також як набійки можна використовувати цвях або штир без металевого підстави.
3
Після вибору зручної для вас набійки переходите безпосередньо до дій. При роботі важливо врахувати ширину каблука і глибину втулки (отвір для набійки). Далі за допомогою звичайного молотка закріпіть набойку цвяхами. Або ж якщо набойка з встановленим штирем, просто кріпите її на підборах. Виконану роботу необхідно закріпити клеєм.
4
Часто ситуація ускладнюється несвоєчасним виявленням поломки. При таких випадках втулка може бути заповнена залишками втраченої набійки. Існує декілька шляхів вирішення такої проблеми: витягнути залишився штир, якщо це можливо; проштовхнути штир глибше у втулку; акуратно висвердлити штир. При проведенні подібного ремонту велика ймовірність більш серйозного ушкодження взуття: каблук може тріснути. Тому необхідно підходити до роботи дуже уважно. А краще стежити за своїм взуттям і не допускати подібних ситуацій.