Як малювати соусом.

Соус - художній матеріал для малюнків. Здобув популярність і став широко використовуватися в ХVIII - ХIХ століттях. Використання соусу відкриває широкі можливості в техніці тонального малюнка.
Інструкція
1
Соус являє собою пресовану суміш газової сажі, каоліну, крейди і клею, продається у вигляді коротких паличок, загорнутих у фольгу. За своїми художніми якостями він нагадує пастель, але більш насичений по тону. Має великі виразні можливості і однаково вдало застосовується як в ескізах і начерках так і у великих роботах. Соус рівно лягати на папір, може наноситися штрихом, і растушевкой, добре поєднується з іншими матеріалами, наприклад, з вугіллям або тушшю. Він має 10 колірних відтінків: білий (найбільше підходить для малюнків на тонованому папері), коричневий, сірий, колір хакі, чорний (дає дуже гарні, глибокі, бархатисті відтінки від найтемніших до світлих) і деякі інші. Малювати соусом можна двома способами - сухим і мокрим.
2
Сухий спосіб. Для малювання можна взяти гладку папір, але частіше використовується папір на фактурної основі. Працюють сухим соусом приблизно так само, як вугіллям. Перехід від темного тону до більш світлого досягається за допомогою растушкі - загостреною полички, щільно згорнутої з вирізаною трикутником паперової смуги. Сухим соусом виконуються основні форми малюнка, а деталі наносяться італійським олівцем. Малюнки, виконані сухим способом, фіксують лаком, зберігають під склом або перекладають тонким папером.
3
Малювати мокрим способом простіше. Візьміть щільну, зернисту папір. Відламайте шматочок соусу і покладіть його в ємність з невеликою кількістю води. Чим менше води, тим більш насиченим буде колір. Кисті беруться як для акварелі. Приготуйте ще один додатковий лист, на якому можна буде випробувати насиченість вийшла фарби на кисті. При висиханні соус закріплюється на папері, але він легко стирається гумкою, добре розтушовують, тому переходи з тону в тон робляться по сухому. Тонкі деталі промальовувалися акварельними пензлями, широкі площині - щетинними. Малюнки, виконані мокрим соусом , у фіксуванні не потребують.
4
Часто ці два способи поєднуються в одному малюнку. Для цього спочатку нанесіть тони мокрим соусом від світлого до темного. Дрібні деталі промальовувалися сухим способом.