Як поліпшити якість відео youtube. Як поліпшити якість перегляду з ютуба на айфоне.

Переглядаючи ролик на відеохостингу YouTube, ви вирішили розглядати ту чи іншу дрібну деталь, наприклад, назва газети на полиці в трьох метрах від камери. Але не вистачило роздільної здатності. Чи не правда, знайома ситуація?
Інструкція
1
Насамперед, не намагайтеся збільшити роздільну здатність проглядається ролика шляхом переключення в повноекранний режим. Відбудеться операція, аналогічна цифровому зуму у фотоапараті. А саме, розмір зображення збільшиться, але додаткової інформації на ньому не з'явиться.
2
Обов'язково переконайтеся в тому, що доступ в інтернет у вас безлімітний. Адже після того, як ви виберете варіант відеоролика із збільшеною роздільною здатністю, обсяг трафіку зросте в кілька разів. Втім, за відсутності безлімітного доступу користуватися послугами розміщення відеофайлів не рекомендується взагалі, незалежно від роздільної здатності.
3
Не менш важливо переконатися і в тому, що для декодування відео при підвищеній роздільної здатності вистачить обчислювальної потужності процесора вашого комп'ютера. Пам'ятайте, що навіть якщо ролики програються без затримок при роздільній здатності в 240 або 360 ліній, на виконання тієї ж операції при 480, або, тим більше, 720 лініях можливостей процесора може і не вистачити. Також візьміть до відома, що програвання flash-відео - значно більше ресурсномісткий процес, ніж програвання аналогічного за дозволом відеопотоку у форматі MPEG4.
4
Запустіть на YouTube перегляд будь-якого відеоролика. Знайдіть у правому нижньому кутку програвача перемикач роздільної здатності. Виберіть серед них бажану. Якщо програвання початок супроводжуватися завмираннями, періодичними пропажа звуку, виберіть трохи менший дозвіл. Приступите до перегляду в дозволі, максимально допустимому при вашому поєднанні швидкості доступу і продуктивності процесора. При бажанні включіть повноекранний режим.
5
Після того як ви перейдете від перегляду одного ролика до програвання будь-якого іншого, обов'язково повторіть операцію вибору роздільної здатності заново, інакше воно буде автоматично переключено на задане за замовчуванням завантажити його учасником.