Як заповнити щоденник з практики. заповнений щоденник з практики.

  •  Всім студентам, які проходять в певний час практику, на доказ її проходження, потрібно надати в університет звіт про проходження практики. Але далеко не всі студенти знають, як правильно заповнити щоденник з практики, щоб у перевіряючих не виникало зайвих питань.
  •  Багато студентів ставляться несерйозно до оформлення і ведення щоденника з практики, і потім мають ряд проблем і питань від викладачів по проходженню практики. Як правило, такі проблеми вирішуються нескладно і в короткий час, але краще, коли щоденник буде заповнюватися відразу, поки свіжі в вашій пам'яті результати виконаної роботи. Тим більше, заповнити щоденник по практиці не відніме у вас багато часу і сил.
  •  Стандартний звіт по практиці складається з двох частин: загальні відомості про студента і завдання на практику. Додатково до щоденника по практиці додається відгук від підприємства про студента, який складає і підписує керівник по практиці. В розділі щоденника «Загальні відомості» не забудьте вказати про себе всі необхідні дані: 1. Прізвище, Ім'я, Отчество.2. Назва факультету, спеціальності, группи3. Найменування підприємства, на якому проводиться практика.
  •  4. Ім'я керівника по практиці, призначеного для вас на предпріятіі.5. Прізвище та ініціали відповідального за практику на кафедрі вашого навчального заведенія.6. Термін виконання практики згідно навчального плану.7. Дані про прийняття на практику по датам (якщо практика призначається в іншому місті, то вказати дату відбуття з навчального закладу, і дату прибуття на місце практики) .8. Графа про призначення практиканта на посаду (вирішується за місцем проходження практики з урахуванням можливостей конкретного підприємства).
  •  Розділ «Індивідуальне завдання на практику» найпростіше буде оформити у вигляді таблиці з наступними графами: 1. Порядковий номер.2. Зміст работи.3. Терміни виконання практікі.4. Форма звітності.
  •  Намагайтеся правильно формулювати зміст виконуваної роботи, і визначайте форму звітності. Це може бути невеликий звіт у вільній формі, оформлений в паперовому вигляді або на електронному носії. Це може бути результатом спостережень або досліджень, або навіть розробленої програмою. Загалом, все залежить від ситуації і майбутньої спеціальності студента, ну і, звичайно ж, від особливостей і побажань чи рекомендацій вашого керівника по практиці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a1ocqLRT9_w