Чому комп'ютер не бачить мережу.

Існує кілька основних причин, завдяки яким комп'ютер може бути ізольований від решти мережі. Зазвичай проблема криється в невірних параметрах налаштувань брандмауера і подібних програм.
Інструкція
1
Якщо ваша мережа побудована з використанням маршрутизатора, то спочатку перевірте параметри цього обладнання. Відкрийте web-інтерфейс мережевого пристрою, ввівши його IP-адресу в браузер. Перевірте параметри фаєрволла. Якщо ви для доступу до маршрутизатора використовується перевірка по MAC-адресами, то введіть МАС вашого комп'ютер а в таблицю розріджених пристроїв.
2
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Виконати». Введіть в відкрилося поле команду cmd і натисніть клавішу Enter. Наберіть в меню команду ipconfig/all і випишіть MAC-адресу потрібної мережевої карти. Введіть його значення в вищевказану таблицю.
3
Очистіть пункти меню «Таблиця Маршрутизації» або Route Table, які пов'язані з даним комп'ютер ом. Переконайтеся в тому, що для даного ПК включена функція NAT. Збережіть налаштування маршрутизатора.
4
Тепер перевірте налаштування самого комп'ютер а. По-перше, обов'язково відключіть сторонні програми, які контролюють мережевий трафік. Це може бути утиліта Outpost Firewall або її аналоги. Тепер вимкніть службу «Брандмауер Windows». Як показує практика, налаштовувати її самостійно дуже складно, а ефекту від її роботи занадто мало.
5
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління. Знайдіть і відкрийте пункт «Адміністрування», які розташовано в меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Служби». Знайдіть службу «Брандмауер Windows», клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Зупинити». Тепер відкрийте її властивості і встановіть у полі «Тип запуску» параметр «Відключено».
6
Перевірте параметри роботи мережевого адаптера. Переконайтеся в тому, що заданий IP-адреса знаходиться в допустимої зоні. Спробуйте змінити його значення на адресу одного з мережевих комп'ютер ов, попередньо вимкнувши другий ПК. Перезавантажте комп'ютер і повторіть спробу отримати доступ до мережевих ресурсів.