Як пов'язати дитячу шапочку з вушками. з Який пряжі можна зв'язати дитячу зимову шапку для новонароджених.

Шапочки с вушками виглядають на дітях неймовірно мило. Можна переодягнути малюка в кошеняти, ведмежати, зайчика, цуценя, панду - в будь-яку тварину, яке тільки прийде на розум виробникам шапок. Однак мама-рукодільниця може і самостійно змайструвати шапку для своєї дитини.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, яку тварину ви хотіли б пов'язати. Адже саме від цього залежатиме вибір ниток. Найпростішим для в'язання варіантом «звірячою» шапочки буде шапка з круглими вушками - у вигляді ведмедя або панди.
2
Після того, як ви визначилися з кольором ниток, виберіть, на яку пору ви б хотіли зв'язати шапку. Для ранньої осені вибирайте тонкі нитки, а ось для холодів пряжа, зрозуміло, повинна бути товстою. Відразу ж в магазині проконсультуйтеся з продавцем з приводу відповідного розміру гачка. Пам'ятайте, що чим менше гачок, тим щільніше в'язка і, відповідно, тепліше ваша шапочка.
3
Починайте в'язати шапку з верхівки. Для цього наберіть шість повітряних петель і замкніть їх в кільце. Потім в'яжіть наступний ряд, пров'язуючи в кожній петлі попереднього ряду дві нових. В результаті у вас вийде вже дванадцять петель. У третьому ряду у вас повинно вийти вісімнадцять петель - в кожній другій петлі попереднього ряду пров'язуйте дві. В четвертому ряду повинно вийти двадцять чотири петлі. Таким чином, до кожного наступного ряду вам необхідно додавати шість петель.
4
Добравшись до дванадцятого ряду і провязав в ньому 72 петлі, в наступному ряду пров'яжіть така ж кількість петель, а ось в чотирнадцятому ряду петель має бути на шість більше. Таким чином, надалі ви будете в'язати по два ряди з однаковою кількістю петель.
5
Періодично не забувайте приміряти шапку на дитину. Для дорослої людини шапку потрібно дов'язати до 150 петель. Після того, як ви приміряли і вирішили, що ширше робити не варто, починайте в'язати ряди з однаковою кількістю петель доти, поки шапка не досягне потрібного обсягу.
6
Тепер необхідно приробити шапці вушка. Для цього зв'яжіть чотири кола однакового діаметра і зшийте їх попарно. Зв'язати коло дуже просто. Почніть з шести петель, в кожному наступному ряду збільшуючи їх кількість в два рази: 6, 12, 24.
7
Пришийте вуха з боків шапки. Ви також можете приклеїти або пришити шапці очки і носик, вирізані з шматочка тканини, шкіри або навіть пов'язані.
Зверніть увагу
Дитячі шапочки з вушками - відмінний засіб від холоду. Настала холодну пору року, тому необхідно подбати про теплий головному уборі для дитини. Адже саме дитяча шапочка зберігає тепло і вберігає голову дитини від переохолодження. Красиві шапки для дітей з вушками представлені в різних колірних варіантах, тому зробити вибір буде так просто.