Як перейти на інший тариф.

Щоб змінити свій тарифний план, достатньо вирушити в один з офісів обслуговування мобільного оператора і, надавши паспорт, перейти на інший тариф. Однак не завжди є можливість поїхати в офіс. Існують й інші варіанти зміни тарифного плану.
Інструкція
1
Один з найпростіших варіантів полягає у використанні спеціальних USSD-запитів або відправці sms-повідомлень. Для цього відкрийте офіційний сайт вашого мобільного оператора, перейдіть в розділ «Тарифи», виберіть той, на який ви хочете перейти і знайдіть номер, на який необхідно подзвонити.
2
Для зміни тарифу абоненти «МТС» можуть скористатися одним з таких способів. Перший - наберіть номер * 111 # і натисніть кнопку виклику. Ви потрапите в мобільний портал, за допомогою меню якого зможете змінити поточний тарифний план на бажаний. Другий спосіб - використання інтернет-помічника. Для цього перейдіть за посиланням https://ihelper.mts.ru/selfcare/і авторизуйтесь. Використовуючи відповідні настройки, змініть тарифний план. Також ви можете зателефонувати за номером 7660166 або 0990 для зв'язку з оператором.
3
Абоненти оператора «Білайн», які є фізичними особами, можуть зателефонувати за коротким номером 0611 або за номером (495) 974-8888. Назвіть оператору свої паспортні дані, після чого тариф, на який ви хочете перейти. Якщо ви представляєте юридичну особу, відправте письмову заяву по факсу (495) 974-5996. Також ви можете звернутися з ним в один з офісів обслуговування.
4
Якщо ви є абонентом мережі «Мегафон», ви можете перейти на інший тариф, скориставшись одним з наступних варіантів. Перший варіант - наберіть номер 0500 і натисніть клавішу виклику. Далі дотримуйтеся згідно вступникам інструкціям. Другий варіант - використання послуги «Сервіс-гід» (https://serviceguide.megafonvolga.ru/). Вам буде потрібно ввести номер телефону і пароль. Після цього, використовуючи інтерфейс «Сервіс-гіда», ви зможете змінити тарифний план на бажаний.
5
Якщо ви абонент мобільного оператора «Теле2», зателефонуйте за номером 630. Слідуйте вступникам підказкам для зміни тарифу.