Як підключити мережевий ресурс.

При створенні офісних локальних мереж досить часто створюють загальні мережеві ресурси . Це дозволяє швидко обмінюватися потрібною інформацією, використовуючи досить швидкий канал передачі даних.
Інструкція
1
В якості мережевого ресурсу можна використовувати будь-який комп'ютер, що входить до складу локальної мережі. Ви навіть можете створити загальнодоступні папки на переносному зовнішньому жорсткому диску. Спочатку переконайтеся в тому, що обраний комп'ютер видно в мережі. Відкрийте меню «Система і безпека», розташований в панелі інструментів. Перейдіть в меню «Адміністрування» і відкрийте пункт «Служби». Вимкніть роботу брандмауера Windows.
2
Клацніть правою кнопкою миші по цій службі і виберіть пункт «Властивості». Знайдіть в меню полі «Тип запуску» і встановіть для нього значення «Відключено». Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть меню «Зміна параметрів загального доступу». Знайдіть і активуйте функцію «Включити мережеве виявлення». Тепер проскрольте сторінку вниз і знайдіть пункт «Відключити загальний доступ з парольного захистом». Активуйте його. Натисніть кнопку «Зберегти зміни» і перезавантажте комп'ютер.
3
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до розділу жорсткого диска, на якому потрібно відкрити мережевий ресурс. Створіть нову папку і введіть її назву, наприклад Local Resource. Клацніть по ній правою кнопкою миші і наведіть курсор на пункт «Загальний доступ». Виберіть параметр «Домашня група (читання і запис)». У вікні вкажіть параметр «Відкрити спільний доступ до об'єктів».
4
Якщо ви не використовуєте домашню групу або вам необхідно додати певні комп'ютери в список дозволених підключень, то виберіть пункт «Конкретні користувачі». Натисніть на стрілку і в розгорнулося меню виберіть пункт «Все». Натисніть кнопку «Додати». Встановіть для цієї категорії користувачів параметр «Читання і запис». Збережіть налаштування і перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що до складу вашої мережі не входять комп'ютери, для яких необхідно відключити доступ до мережного ресурсу.