Як підключити чотири монітори.

Деякі користувачі вважають за краще використовувати відразу декілька моніторів спільно з єдиним системним блоком. Цей метод дозволяє в значній мірі розширити робочу область, що вкрай зручно при певних обставинах.
Вам знадобиться
  • - дві відеокарти.
Інструкція
1
Вивчіть можливості вашої відеокарти. Подивіться кількість портів для передачі відеосигналу, які розташовані на ній. Зазвичай відеоадаптери наділені двома або трьома відеовиходами: S-Video, VGA і DVI (HDMI). Якщо вам потрібно підключити відразу чотири монітора , кожен з яких працюватиме окремо, то придбайте додаткову відеокарту.
2
Існує варіант спільного використання вбудованого в материнську плату відеоадаптера, якщо такий є, і повноцінної дискретної відеокарти. Підключіть додатковий пристрій до материнської плати. Увімкніть комп'ютер і встановіть програмне забезпечення для нового відеопристрої. Краще використовувати відеоадаптери одного виробника, а ще краще - ідентичні моделі. Це дозволить уникнути конфліктів обладнання.
3
Підключіть всі потрібні монітори до ваших видеокартам. Природно, необхідна наявність певних кабелів і портів. На кожній відеокарті буде використаний один цифровий і один аналоговий порт. Виберіть комплект моніторів, який ви зможете використовувати спільно з вашим комп'ютером.
4
Натисніть клавішу «Пуск» і відкрийте меню «Панель управління». Виберіть меню «Оформлення та персоналізація» і вкажіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею», який знаходиться в меню «Екран». У вікні у вас буде зображено чотири екрану. Якщо їх менше, то натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся визначення нових дисплеїв.
5
Виберіть параметри спільної роботи ваших моніторів. Ви можете згрупувати їх попарно або використовувати кожен окремо. Виберіть монітор, який буде основним дисплеєм, і активуйте відповідний пункт. Тепер виділіть значки трьох інших вікон та виберіть параметр «розширити робочий стіл на цей монітор». Збережіть налаштування.