Як порахувати число імені.

Нумерологія стверджує, що числа мають вплив на життя людини. Одним з таких чисел є число імені, за допомогою якого можна визначити характер людини, дізнатися його долю і вибрати найбільш підходящу пару.
Інструкція
1
Для того щоб порахувати число імені, скористайтеся спеціальною таблицею, в якій кожній букві зіставляється певне число . Після цього складіть всі числа, зіставлені кожній букві. Потім складіть цифри, з яких складається вийшло число . Наприклад, якщо в результаті першого складання вийшло 53, то складіть 5 і 3, вийде 8. Це і буде кінцевим число м.
2
У таблиці зіставлення чисел і букв виглядає наступним чином: 1 - а, і, с, ь; 2 - б, ї, т, и; 3 - в, до, у, ь; 4 - г, л , ф, е; 5 - д, м, х, ю; 6 - е, н, ц, я; 7 - е, о, ч; 8 - ж, п, ш; 9 - з, р, щ.
3
Наприклад, якщо вас кличуть Анна Петрова, розрахунок числа імені буде проводитися так: 1 + 6 + 6 + 1 + 8 + 6 + 2 + 9 + 7 + 3 + 1 = 50; 5 + 0 = 5. Виходить, що для Ганни Петрової число м імені буде 5.
4
Враховуйте і те, як вас називають інші люди. Наприклад, якщо ваше ім'я Максим, але багато вас називають іменем Макс, прорахуйте число імені і для другого варіанта. Це число буде говорити про те, як вас сприймають ті люди, які називають цим ім'ям. Те ж саме відноситься і до прізвиськ і кличкам. Прорахунок числа імені для них покаже, як ви сприймаєте, будучи носієм даного прізвиська.
5
У більшості випадку після виходу заміж дівчата змінюють своє прізвище на прізвище чоловіка. Це позначається на числі імені. В цьому випадку ви можете прорахувати його для нового прізвища. Число, що вийшло в результаті, покаже, як зміниться ваш характер з придбанням нового прізвища, як зміниться ваша доля.
6
Окремо ви можете прорахувати число для голосних букв, що містяться у вашому імені. Це число називається число м серця, воно виражає внутрішню суть людини. Число, прораховане для згодних в імені, покаже той вигляд, який сприймають інші люди.
7
Ще одним варіантом прорахунку числа імені може стати використання спеціальних сайтів, наприклад, http://www.antecedents.ru/chisloim.php. В цьому випадку вам не доведеться вручну рахувати - за вас все зробить програма. Необхідно лише у відповідному полі ввести ім'я і натиснути на кнопку «Дізнатися».