Як знайти драйвери до материнської плати.

Нерідко в період експлуатації комп'ютера трапляється, що встановлений драйвер (в тому числі і материнської плати) перестає працювати належним чином. Це може бути пов'язано з різними помилками, але правильним рішенням буде пошук і нова установка необхідних драйверів.
Інструкція
1
Найбільш очевидний варіант полягає в пошуку необхідних драйверів на диску, який додавався до купленого комп'ютера (або материнської платі , якщо вона купувалася окремо). Вставте цей диск у привід комп'ютера і дочекайтеся, поки він завантажиться. Після завантаження автозапуску виберіть пункт «Встановити драйвер». Швидше за все, буде потрібно вибрати необхідну модель із запропонованого списку, але система може і автоматично вибрати відповідний драйвер. Але, на жаль, такий диск не завжди залишається в цілості або необхідних драйверів на ньому може не виявитися.
2
Інший варіант - пошук драйверів до материнської платі в інтернеті. Не варто їх шукати на сумнівних сайтах - першим ділом відкрийте офіційний сайт виробника. У відповідному меню сайту виберіть підрозділ зі списком моделей материнських плат і знайдіть вашу модель. Клацніть по посиланню з потрібною моделлю материнської плати і знайдіть посилання для скачування драйвера. Зазвичай вона розташовується в пункті «Підтримка» або «Програмне забезпечення». Також на деяких сайтах пошук драйверів здійснюється не в розділі з каталогом материнських плат, а в розділі «Підтримка». У списку вкажіть вашу модель і скачайте драйвер.
3
Якщо ви не знаєте модель встановленої материнської плати, є кілька варіантів її визначення. Перший - відкрийте бічну кришку системного блоку і знайдіть на самій материнській платі позначення моделі. Другий варіант полягає в пошуку керівництва з використання для материнської плати. Воно поставляється в комплекті і може бути в паперовому вигляді або цифровому - на диску. Третій варіант - установка спеціальної утиліти, яка просканує систему і визначить модель встановленої материнської плати.
4
На жаль, на офіційному сайті не у всіх випадках можна скачати необхідні драйвери. Це може бути пов'язано з поганою реалізацією підтримки користувачів або з тим, що ваша материнська плата давно була знята з виробництва. У цьому випадку здійснюйте пошук за допомогою однієї з пошукових систем (Yandex, Google і т.п.) на сторонніх сайтах.
Більшість пристроїв персонального комп'ютера працюють відразу після установки операційної системи Windows. Для підвищення продуктивності певного обладнання та підвищення рівня стабільності його роботи необхідно інсталювати відповідні драйвери.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solutio;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Одним з найскладніших пристроїв персонального комп'ютера є материнська (системна) плата. Дане обладнання містить велику кількість елементів, які повинні працювати синхронно, забезпечуючи зв'язок решти пристроїв. Оновлення драйверів системної плати відразу після установки нової копії Windows.
2
Встановіть програму Speccy і випишіть модель материнської плати. Якщо ви не хочете використовувати стороннє ПЗ, відкрийте корпус системного блоку. Знайдіть назву моделі плати, надрукувати на самому пристрої.
3
Запустіть інтернет-браузер і перейдіть на сайт розробників системної плати. Виберіть категорію «Завантаження» або «Драйвери». Для прискорення процесу просто введіть назву плати в рядок пошуку на сайті та натисніть Enter.
4
Скачайте програмне забезпечення для материнської плати комп'ютера. Найімовірніше, завантажені файли будуть представлені у вигляді саморозпаковується архіву з форматом exe. Запустіть цей архів і виконайте установку необхідних драйверів.
5
У тому випадку, якщо ви не знайшли потрібні додаток, скачайте та встановіть програму Driver Pack Solution. Відкрийте папку, в яку ви встановили додаток. Знайдіть і запустіть файл DPS-drv.ехе.
6
Після прогрузкі головного меню програми відкрийте вкладку «Драйвери». Розгорніть категорію «Оновлення». Виділіть галочками ті пристрої, для яких будуть встановлені нові драйвери. Якщо ви не впевнені у виборі, просто натисніть кнопку «Оновити все».
7
Зачекайте, поки буде створена резервна контрольна точка відновлення системи. Після цього автоматично запуститься процедура установки драйверів і додатків.
8
Перезавантажте комп'ютер, коли всі необхідні драйвери будуть успішно інстальовані. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Переконайтеся в тому, що все обладнання працює справно.