Як підключити цифрову камеру до комп'ютера.

Записаний за допомогою цифрової камери матеріал рано чи пізно буде потрібно скопіювати на комп'ютер: для перегляду або редагування. Залежно від типу камери будуть використовуватися різні інтерфейси для підключення.
Інструкція
1
Для підключення цифрової камери до комп'ютера вам будуть потрібні кабельний шнур і відповідний роз'єм в системному блоці комп'ютера. Як правило, використовується usb-шнур. Підключіть один його кінець до цифрової камери, а інший - до usb-роз'єму комп'ютера. Після цього включіть камеру. Деякі моделі пропонують на вибір кілька варіантів підключення до комп'ютера - вони будуть відображені на екрані пристрою. Виберіть із запропонованих той, який підходить вам більше. Після цього система визначить підключення нового пристрою і в автоматичному режимі встановить необхідні драйвери.
2
В деяких випадках вимагаються для правильної роботи цифрової камери драйвери не встановлюються автоматично. Вставте у привід комп'ютера диск, що поставляється в комплекті з камерою, дочекайтеся його завантаження, після чого встановіть необхідні драйвери.
3
Також драйвер можна завантажити на офіційному сайті виробника. Відкрийте сайт, знайдіть в каталозі відповідну модель камери і скачайте інсталяційний файл з драйверами. Після завантаження двічі клікніть по ньому і здійсните установку.
4
Цифрові відеокамери формату miniDV і HDV, які використовують в якості носія інформації касету, підключаються до комп'ютера на інтерфейсу IEEE1394. Інші назви - i.Link і FireWire. Для підключення такої камери потрібно відповідний провід і встановлена в системний блок комп'ютера плата IEEE1394. Один кінець дроту підключіть до цифрової відеокамери, а інший - до роз'єму IEEE1394 в системному блоці.
5
Підключення через IEEE1394 вимагається для передачі відео з камери на комп'ютер. Крім цього, потрібно спеціальна програма для захоплення відео, наприклад, стандартний додаток Windows Movie Maker. Для передачі фотографій, зроблених за допомогою такої камери, потрібно підключення за допомогою інтерфейсу usb.