Як поставити кулер на відеокарту. підключити вентилятор на відеокарту.

Вентилятори встановлюються всередину системного блоку комп'ютера і на певні пристрої для того, щоб уникнути їх перегріву. Це дозволяє підвищити потужність потрібного обладнання, не боячись за його збереження.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - SpeedFan.
Інструкція
1
Якщо ви сумніваєтеся в якості роботи вентилятора, встановленого на відеокарту , то спочатку скачайте і запустіть програму SpeedFan. Подивіться свідчення температурного датчика, встановленого на цьому пристрої. Якщо вона занадто висока, то кілька разів натисніть стрілочку «Вгору», щоб збільшити швидкість обертання лопатей кулера.
2
Замініть вентилятор більш потужним аналогом, якщо вам не вдалося знизити температуру відеокарти програмним методом. Вимкніть комп'ютер і відкрийте системний блоку. Вийміть відеокарту , попередньо від'єднавши від неї кабель, що йде до монітора. Обов'язково вимкніть живлення комп'ютера. Візуально вивчіть спосіб кріплення вентилятора до відеоадаптера. Від'єднайте цей пристрій. Не забудьте відключити кабель живлення, що йде до материнської плати або відеокарти.
3
З'ясуйте кількість жил в кабелі живлення. Це дуже важливо, тому що новий вентилятор повинен володіти аналогічним набором дротів. Придбайте новий кулер, керуючись отриманими даними. Встановіть цей пристрій на відеокарту і прикрутіть його. Підключіть кабель живлення до потрібного роз'єму.
4
Якщо у вас немає можливості прикріпити вентилятор до відеокарти стандартним способом, то скористайтеся клеєм. Для цього приклейте корпус кулера до радіатора охолодження відеокарти. Переконайтеся в тому, що лопаті обертаються вільно. Почекайте деякий час, щоб клей посох. Якщо кулер відклеїться від відеокарти всередині блоку, то він може пошкодити інші деталі комп'ютера.
5
Встановіть відеокарту в потрібний слот і підключіть до неї кабель монітора. Увімкніть комп'ютер і запустіть програму SpeedFan. Переконайтеся в тому, що температура відеоадаптера не перевищує допустимих значень. Налаштуйте швидкість обертання лопатей вентилятора, щоб знизити рівень шуму.
Для підтримки необхідного температурного діапазону деяких пристроїв персонального комп'ютера на них встановлюються вентилятори. Якщо один з кулерів працює некоректно, його необхідно почистити або замінити.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Перевірте температуру важливих елементів персонального комп'ютера. Скачайте та встановіть програму Speccy. Запустіть її і почекайте якийсь час, поки завершиться збір необхідної інформації.
2
Відкрийте меню «Відеоадаптер» і подивіться температуру цього пристрою. Негайно вимкніть комп'ютер, якщо температура відеокарти піднялася вище граничної позначки.
3
Вимкніть системний блок комп'ютера від електромережі. За допомогою хрестової викрутки викрутити кілька шурупів, які притискають ліву бічну стінку корпусу. Зніміть цю стінку.
4
Від'єднайте кабель, що йде від відеокарти до монітора. Викриття шуруп, притискає відеоадаптер до корпусу. Вийміть пристрій, відключивши від нього кабелі живлення.
5
Подивіться модель відеокарти і тип встановленого кулера. Зніміть вентилятор з відеокарти. Для цього викрутити кілька шурупів. При роботі з сучасними моделями відеоадаптерів необхідно відкрити кришку пластикового корпусу перед витяганням кулера.
6
Придбайте аналогічний вентилятор. Переконайтеся в тому, що пристрій підходить за розміром і має потрібний коннектор для підключення живлення. Встановіть новий кулер, прикріпивши його до радіатора охолодження відеокарти. Підключіть кабель живлення вентилятора.
7
Встановіть відеокарту у відведений для цього слот. Підключіть потрібні дроти. Не блокуйте корпус блоку. Підключіть комп'ютер до мережі змінного струму та увімкніть його. Переконайтеся в тому, що лопаті вентилятора обертаються стабільно.
8
Встановіть програму Speed Fan. З її допомогою налаштуйте швидкість обертання кулера відеокарти. Поставте галочку поруч із пунктом «Автоскорость». Поверніть утиліту. Якщо температура відеоадаптера перевищить допустиму норму, програма автоматично збільшить швидкість обертання кулера або видасть вікно з попередженням.