Як зробити так, щоб комп'ютери бачили один одного. Як підключити 2 комп'ютера до один одного.

При налаштуванні власної локальної мережі необхідно правильно вибрати параметри роботи певних комп'ютерів. Це необхідно для створення загальних ресурсів і швидкого обміну інформацією між ПК.
Інструкція
1
Спочатку забезпечте видимість комп'ютерів всередині локальної мережі. Для цього відкрийте підменю «Мережа та інтернет», яке знаходиться в меню «Панель управління». Перейдіть в центр управління мережами і загальним доступом і відкрийте пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Виберіть профіль «Домашній або робочий», якщо ви вказали один з цих типів при налаштуванні локальної мережі.
2
Знайдіть і активуйте пункт «Включити мережеве виявлення», встановивши біля нього прапорець. Тепер знайдіть підменю «Доступ до спільних папок». Увімкніть загальний доступ, активувавши відповідний параметр. Натисніть кнопку «Зберегти зміни». Знову відкрийте це меню і переконаєтеся в тому, що задані параметри були застосовані.
3
Якщо мережеве виявлення і раніше відключено, то відкрийте підменю «Адміністрування», які знаходиться в меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Служби». В списку знайдіть службу "Брандмауер Windows». Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Зупинити». Знову повторіть спробу включити мережеве виявлення. Аналогічні операції виконайте при налаштуванні інших комп'ютерів.
4
Тепер забезпечте безпеку загальномережевого ресурсів. Створіть на комп'ютері новий обліковий запис і назвіть її «Локальний користувач» (ім'я може бути практично будь-яке). Встановіть пароль для створеного аккаунта. Знову відкрийте меню «Додаткові параметри спільного доступу" і активуйте пункт «Включити загальний доступ з парольного захистом». Збережіть зміни.
5
Клацніть правою кнопкою миші по папці, яку потрібно відкрити для мережевих користувачів, і виберіть пункт «Загальний доступ». У розгорнулося меню виберіть параметр «Конкретні користувачі». У вікні введіть ім'я «Локальний користувач» і натисніть кнопку «Додати». Аналогічним чином налаштуйте решта комп'ютери.