Як підключити функцію.

Перегляд відеозапису в веб-браузері - безсумнівно зручна і корисна функція, з урахуванням того, що інтернет на високій швидкості зараз доступний практично скрізь. Проте в деяких браузерах дану функцію необхідно включити і налаштувати.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо у вас в браузері Mozilla Firefox не включається відеозапис і з'являється повідомлення з пропозицією встановити плагін флеш-плеєра Adobe, погодьтеся та запустіть службу пошуку доповнень. Дана утиліта в автоматичному режимі проводить сканування мережі на наявність потрібного доповнення для відображення необхідного вмісту, однак, вона не завжди точно його визначає.
2
Встановіть флеш-плеєр в ваш браузер, слідуючи вказівкам меню. Найчастіше автоматичний інсталятор не знаходить потрібного плагіна для завантаження. У цьому випадку введіть в адресному рядку браузера Adobe Flash Player і відкрийте сторінку офіційного сайту підтримки програми. Виконайте завантаження файлу на ваш комп'ютер.
3
Зверніть увагу, що найкраще в браузер не встановлювати тих доповнень, в разработчике якого ви не впевнені. Те ж саме відноситься і до флеш-плеєра - переконайтеся, що в адресному рядку прописаний адресу саме офіційного сайту Adobe, оскільки почастішали випадки злому і крадіжки акаунтів в різних сервісах за допомогою установки шпигунського устаткування. Скачав файл обов'язково перевірте на наявність вірусів.
4
Встановіть флеш-плеєр в ваш браузер вручну, клацнувши по файлу установки лівою кнопкою миші або зайшовши в Firefox в службу установки плагінів і вказавши шлях до інсталятору вручну. Перезапустіть оглядач і включіть відеозапис. Флеш-плеєр не тільки дозволяє користуватися вам функцією перегляду відеозаписів з сайту, але ще і завантажувати різні ігри і додатки, підтримує відображення деяких елементів вмісту сторінки і багато іншого.
5
Після його установки зайдіть в настройки браузера і переконайтеся, що функція відображення флеш-елементів доступна з самого меню програми. Також встановіть дозволу для певних форматів файлів.
Зверніть увагу
Викачуйте тільки перевірене програмне забезпечення.