Як змінити курсор. змінити покажчик миші.

Покажчик, він же курсор миші - це графічний елемент у вигляді стрілки, що відображає на екрані переміщення миші або інструменту на графічному планшеті. За замовчуванням класичний курсор має вигляд білої стрілки, трохи нахиленою вліво, з чорним контуром. Змінити курсор можна через стандартні засоби панелі управління Windows.
Інструкція
1
Щоб змінити курсор, зайдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть у верхній панелі «Відкрити панель управління», або виберіть рядок «Панель управління» в меню «Пуск». Переключіться на режим перегляду в форматі дрібних або великих значків, знайдіть ярлик «Миша і двічі клацніть по ньому.
2
У вікні властивостей миші виберіть вкладку «Покажчики» і натисніть на випадає "Схема». У ньому містяться пакети стандартних схем для курсорів Windows, вибравши будь-який з них, натисніть «Застосувати» і «OK». Курсор буде змінений.
3
Звичайно ж, стандартними схемами курсорів все не обмежується. В інтернеті можна знайти безліч пакетів з курсорами. Для їх установки, спочатку скачайте пакет курсорів - зазвичай він знаходиться в архіві, і розпакуйте архів в каталог "C:/Windows/Cursors/Ім'я", де «Ім'я» - назва нової схеми курсоров.После цього у властивостях миші, все в тій же вкладці «Покажчики», виберіть схему «(немає)» та у вікні «Налаштування» клікайте на кожен вид курсора і замінюйте його курсором зі скаченного архіву в залежності від дії миші: основний режим, вибір довідки, фоновий режим, графічне виділення і т .д. Після настройки кожного елемента, натисніть кнопку "Зберегти як" в частині «Схема» і введіть бажане назву пакету курсорів. Для установки створеного вами пакета натисніть «Застосувати» і "OK".
Зовнішній вигляд покажчика миші залежить від схеми, використовуваної зараз графічним інтерфейсом операційної системи. Ця схема містить набір варіантів оформлення покажчика і може бути змінена користувачем через відповідний компонент ОС. За допомогою цього ж компонента можна вибірково змінювати окремі покажчики, що входять до набір поточної схеми.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте версію ОС Windows 7, то найкоротший шлях до налаштувань покажчика миші лежить через поле пошукового запиту в головному меню системи. Натисніть клавішу Win, щоб розкрити цей меню, і в віконце з текстом «Знайти програми та файли» введіть слово «миша». Система відобразить список з майже двох десятків рядків, серед яких буде і посилання «Зміна виду покажчика миші» - клікніть по ній.
2
В інших версіях ОС Windows після відкриття головного меню натисканням клавіші Win або клацанням по кнопці «Пуск» знайдіть посилання на запуск Панелі управління. Відкривши Панель, перейдіть в розділ з назвою «Оформлення і теми» і натисніть посилання «Покажчики миші» в лівому фреймі. В результаті дій, описаних в цьому і попередньому кроках, відкриється вкладка "Покажчики" вікна властивостей миші.
3
Поміняйте цілком весь набір покажчиків миші, який операційна система використовує в різних ситуаціях, вибравши один з варіантів в випадаючому списку «Схема». Після цього натисніть кнопку OK і процедура буде завершена.
4
Виберіть у списку «Налаштування» потрібний рядок, якщо змінити потрібна тільки один або декілька з покажчиків, використовуваних поточної схемою оформлення графічного інтерфейсу Windows. Потім натисніть кнопку «Обзор», виберіть файл, що містить потрібний покажчик, і клацніть по кнопці «Відкрити». При необхідності повторіть цю процедуру для покажчиків миші в інших рядках списку, а потім натисніть кнопку OK.
5
Якщо у вас є власний набір покажчиків миші, що не входить в список встановлених за замовчуванням схем, то почніть з копіювання файлів в потрібну папку. Windows зберігає курсори в каталозі Cursors, який поміщений в папку Windows системного диска - створіть в ньому додаткову папку для нових курсорів і скопіюйте туди додаються файли. Потім виконайте процедуру, описану в попередньому кроці.