Як додати адресний рядок.

Після інсталяції пакета оновлень SP3 для операційної системи Windows XP пропадає можливість перегляду адреси до папки, в якій знаходиться користувач. Відновленню вона не підлягає, однак можна встановити різні утиліти, що замінюють її.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте у вашому веб-браузері наступну адресу: http://www.muvenum.com/products/freeware/. Ця утиліта поверне вам адресну рядок , додасть функцію пошуку в інтернеті і в комп'ютері прямо з панелі швидкого запуску, а також має декілька інших зручних функцій.
2
Програма безкоштовна, ви можете почати її використання відразу після завантаження, однак попередньо переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері встановлена NET Framework 2.0. Єдиний недолік утиліти - вона повністю англійською мовою, проте це не проблема, враховуючи, що вона вимагає настройки тільки один раз перед початком роботи.
3
Якщо на вашому комп'ютері не встановлена NET.Framework 2.0, і ви не збираєтеся встановлювати її в подальшому, скористайтеся завантаженням програми за наступним посиланням: http://www.niversoft.com/. Вона також безкоштовна, проте має більш просте меню і кілька обмежений функціонал. Також є тільки англійська версія утиліти.
4
Якщо ви не хочете вдаватися до установки стороннього програмного забезпечення на ваш комп'ютер, скористайтеся заміною системних файлів для додавання рядка адреси. На всяк випадок заздалегідь створіть точку відновлення системи. Зробіть резервну копію файлів DllCache і browseui.dll, які знаходяться в папці Sistem 32 в Windows. Це також необхідно для відновлення.
5
Відкрийте на комп'ютері з операційною системою Windows XP SP2 або нижче папку Sistem 32 і скопіюйте на знімний носій файли DllCache і browseui.dll. Вставте флешку в комп'ютер з Windows XP SP3 і скопіюйте файли в ту ж директорію з заміною. Зверніть увагу, що резервна копія на цей момент вже повинна існувати. Перезавантажте комп'ютер.
6
Відкрийте будь-яку папку в провіднику і за допомогою меню інструментів додайте адресну рядок . Якщо вона з'явиться, і ваша система буде працювати без збоїв, створіть ще одну точку збереження.
Зверніть увагу
Перед внесенням будь-яких змін в систему створіть точку відновлення.