Як налаштувати модем для сервера.

Для того щоб з'єднати комп'ютери в локальну мережу, працювати або грати на них, потрібен вихід в інтернет. Підключення до глобальної мережі здійснюється за допомогою модему . Використовувати можна звичайні USB-модеми, які сьогодні пропонують оператори телефонного зв'язку Білайн, МТС і Мегафон.
Інструкція
1
Отже, для підключення інтернету придбайте модем постачальника послуг. З USB-модемом в комплекті йде сім-карта з номером телефону для модему . Вставте її в модем. Підключіть пристрій до комп'ютера. Автоматично ввімкнеться майстер установки програмного забезпечення для модему .
2
Дотримуйтесь підказок майстра. В першу чергу, прийміть ліцензійну угоду. Потім, якщо немає необхідності у запуску модему при включенні комп'ютера, то приберіть прапорець навпроти відповідної команди. Виберіть місце зберігання програми. Автоматично вона поміщається на локальний диск С, в папку Program Files.
3
Після установки програми увійдіть в налаштування і знайдіть мережу через ручний пошук, якщо автоматичний не спрацював. Збережіть налаштування. Можна підключатися до мережі. Клікніть команду «Підключити» та активуйте сім-карту. Тепер модем готовий до роботи.
4
Якщо модем пише, що пристрій не обслуговується, значить, не встановлені драйвери. Для їх установки увійдіть в «Панель управління» через меню «Пуск». Виберіть опцію «Система й обслуговування» і перейдіть на вкладку «Диспетчер пристроїв». Серед переліку пристроїв знайдіть модем. Поруч з ним будуть найменування драйверів. Клікніть по нижньому правою кнопкою миші і увійдіть в меню «Властивості». Потім клікніть "Оновити драйвери». Система запитає вас, знайти драйвери в інтернеті або встановити з даного комп'ютера. Виберіть друге.
5
Відкриється вікно, в якому ви повинні вказати папку з файлами, тобто ту папку, куди ви зберегли програмне забезпечення для модему . Клікніть Ok. Також поновіть та інші драйвери. Тепер пристрій готовий до роботи.