Як створити файл.

Файлами прийнято іменувати певну інформацію, збережену в необхідному форматі. Найбільш використовуваними є розширення .doc (для Microsoft Word), .png",.gif"або.jpg" (для зображень), .xls (для Талица Microsoft Excel) та .txt (для текстових файлів). Виконання операції створення файланапрямую пов'язано з програмою, призначеної для його відкриття.
Інструкція
1
Виконайте натискання правої кнопки миші на порожньому просторі робочого столу для виклику контекстного меню і вкажіть пункт «» Створити ».
2
Оберіть бажаний тип файлу у списку, що відкрився підміню і введіть потрібне ім'я створеного файлу в який з'явився ярлику робочого столу.
3
Розкрийте папку, в якій планується створення нового файлу і викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші в будь-якому порожньому місці папки для виконання створення нового файлу альтернативним методом.
4
Вкажіть пункт «Створити» і виберіть необхідний тип файлу в підменю.
5
Вкажіть бажане ім'я файлу у відповідне поле т натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження застосування обраних змін.
6
Запустіть програму, призначену для роботи зі створюваним файлом, для виконання операції створення нового файлу ще одним способом і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть команду «Створити» і перейдіть в пункт "Зберегти як».
8
Оберіть бажане місце збереження створюваного файлу і введіть потрібне значення імені в діалоговому вікні.
9
Натисніть кнопку «Зберегти» для застосування обраних змін.
10
Повторіть процедуру, описану в кроці 1, і вкажіть «Текстовий документ» в підменю «Тип файлу» для виконання операції створення нового файлу з розширенням .reg, необхідного для зміни конфігурації системного реєстру.
11
Введіть бажане значення імені для створюваного файлу і натисніть кнопку «Так» у вікні запиту для підтвердження вибору розширення .reg.
12
Викличте контекстне меню створеного файлу кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Змінити».
13
Внесіть необхідні значення в текст документа і скористайтеся командою «Зберегти» меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для застосування обраних змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cnslKdppvCQ