Як відключити режим обмеженої функціональності.

Для тих, хто постійно працює з текстовим редактором Microsoft Word 2007, не є новиною поява в заголовку вікна програми рядка « Режим обмеженою функціональності». Проблема полягає в зміні формату файлів з doc на docx.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Word 2007.
Інструкція
1
Причина виниклої проблеми криється в зміні формату файлу документа. Щоб вам стало зрозуміліше, знайдіть на жорсткому диску документи, створені в різних версіях Microsoft Office Word (2003 і 2007). Один файл буде мати розширення .doc, а другий .docx. В такому випадку вам необхідно виконати конвертацію формату, щоб зазначена рядок більше не з'являлася.
2
Після конвертації формату doc в docx дана проблема буде виключена, але тут же з'являється нова задача. Формат docx не можна відкрити стандартними засобами, тому доводиться шукати компроміс. Найпростішим рішенням буде створення копії файлу з іншим дозволом. Документ з розширенням .doc ви будете відкривати в MS Word 2003, а з розширенням .docx в редакторі MS Word 2007.
3
Якщо ви боїтеся заплутатися в копіях файлів, рекомендується скористатися альтернативним варіантом: завжди зберігати в формат docx, але для версії MS Word 2003 доведеться встановити спеціальне доповнення.
4
Відкрийте будь-який браузер і перейдіть за наступним посиланням http://www.microsoft.com/downloads/ru-ru/default.aspx. На завантажившись сторінці переведіть курсор на порожнє поле пошукового рядка і введіть «Пакет забезпечення сумісності» без лапок і натисніть клавішу Enter. В результатах пошуку натисніть перше посилання. На сторінці знайдіть і натисніть кнопку "Завантажити", яка знаходиться навпроти напису «FileFormatConverters.exe».
5
Після завантаження та установки цього доповнення відкрийте будь-який документ через MS Word 2003. Тепер ви можете не тільки відкривати файли з розширенням docx, а й зберігати в цьому форматі. Для перевірки роботи доповнення відкрийте будь-який документ, натисніть меню «Файл», виберіть пункт "Зберегти як". У вікні, в випадаючому списку «Тип файла» знайдіть формат «Документ Word 2007» та натисніть кнопку «Зберегти». Якщо даний файл відкриється в MS Word 2007 та в заголовку вікна не з'явиться повідомлення про режим обмеженої функціональності, сумісність була налаштована правильно.