Як відключити сенсорну миша на ноутбуці. Як розблокувати мишку на ноутбуці.

Сенсорна панель або як її ще називають сенсорна миша - відмінний винахід, але для сучасних умов даний девайс переміщається на другий план, т.к. сьогодні практично кожен ноутбук забезпечується окремою і невеликий usb- миша ю.
Інструкція
1
Напевно багато користувачів ноутбуків і нетбуків помічали, як часто порою тачпад, тобто сенсорна панель, псує настрій і значно збільшує час, витрачений на роботу. Приміром, при наборі великої кількості тексту великий палець обох рук знаходиться над клавішею пробілу. Але поряд з пропуском знаходиться і сенсорна панель, при натисканні на яку відбувається переміщення курсору в іншу частину документа. Якщо ви нечасто відриваєте очі від клавіатури, ви побачите, що частина тексту перестрибнула.
2
Деякі користувачі при покупці ноутбука переглядають роботу окремих програм, потім видаляють або відключають зайві (на їхню думку). Більшість тачпадів на сьогоднішній день випускає компанія Synaptics. Пристрої цієї компанії видалити стає можливим тільки при встановленій програмі, але т.к. грамотний користувач її позбувся, отже, виконати цю операцію не в його силах.
3
Якщо даної програми не було на ноутбуці, рекомендується звернутися до першоджерела, тобто відвідати web-сторінку виробника ноутбука і в розділі Download пошукати все, що пов'язано з Synaptics. Також відключення можна зробити за допомогою натискання клавіш Fn + F7. Деякі моделі ноутбуків мають специфічні підказки у вигляді малюнків на кнопках. Кнопка відключення тачпада, як правило, знаходиться на клавіші F7 - на ній намальована прямокутна панель і витягнутий вказівний палець руки.
4
В деяких випадках тачпад можна відключити через аплет «Диспетчер пристроїв», який можна викликати через контекстне меню «Мого комп'ютера». Вам необхідно знайти сенсорний пристрій, викликати його контекстне меню і вибрати команду «Вимкнути».
5
Ну а самим радикальним способом є накладення смужки широкого скотча на сенсорну панель, але це варто робити лише в тих випадках, коли інші способи не принесли ефекту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=An3yWMWtea0
Проблема, з якою стикаються багато власників ноутбуків - вбудований тачпад, який заважає набирати текст при випадковому торканні. Відключення такої вбудованої миші - справа дуже проста, тому труднощів з тачпадом при роботі в тексті виникати більше не повинно.
Вам знадобиться
  • Ноутбук з тачпадом
Інструкція
1
Для вирішення даної проблеми існує кілька різних способів. Якщо один не принесе результатів, переходите до наступного. Для початку спробуйте натиснути клавіші Fn + F9.
2
Пройдіть по шляху Пуск - Панель управління - Миша . Зайдіть на вкладку «Обладнання» і виберіть там «тачпад». Потім клацніть кнопку «Відключити».
3
Зайдіть на сайт, де можна скачати драйвера для вашої моделі ноутбука. Там введіть модель, операційну систему, яка у вас встановлена і виберіть пристрій, для якого потрібно знайти драйвер - тачпад. Скачайте і встановіть драйвер на свій ноутбук. Після перезавантаження ноутбука драйвера вступлять в силу і з'являться додаткові можливості для вашого тачпада, в тому числі і його відключення.
4
Зайдіть в Біос. Під час перезавантаження комп'ютера натисніть клавішу F2 або Del. Блакитний екран - екран біоса. У «Керівництві користувача», яке додається до вашого ноутбука на паперовому носії, знайдіть спосіб відключення тачпада. Виконуйте дії.
5
Якщо нічого не допомогло, розкрийте ноутбук і витягніть шлейф тачпада з материнської плати.